eskişehir lal davet salonu

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve y.emine tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : y.emine
  1. y.emine

y.emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam bayanlar eskişehir lal düğün salonu hakkında bılıgısı olan varmı fıyatı ve düğün salonu nasıl düünler nasıl*

2. 20 Eylül 2010
  3. seyyah2806

seyyah2806 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    368
    Ödül Puanları:
    188
    canım valla fiyatları uygun oluyo ama ben yıne de tavsıye etmem ilgi alaka sıfır. müdürunden hiç haz etmedim. benim sim de olacak sözleşmeye yapana kadar birsürü vaatte bulundular yok organızasyon söyle yok bu böyle diye ama sözleşmeden sonra farkettık kı kliması bıle yok ve buna çözüm istediğimizde de yapacak bişey yok eylülde hava sıcak olmaz zaten deyıp kestırp attılar. ama yüklü miktar kapora vermiştik vazgeçemedık malesef.

4. 20 Eylül 2010
  5. y.emine

y.emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm anladım canım cok sagol sımde klıma yok bılıyorum onu orda bı dugune gıtmıstık cok sagol..

6. 12 Ekim 2010
  7. cileklikofret

cileklikofret Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben de lal de akşam düğünü ile gar kırda gündüz düğünü arasında kaldım:KK43: lal'de de klima sorunu var ğst pervane ve dik klima ile temmuzda düğün olur mu:KK43: ya bu nasıl bir eskişehirmiş yaa bulamadık bir mekan:KK43:

8. 28 Ekim 2010
  9. seyyah2806

seyyah2806 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    368
    Ödül Puanları:
    188
    canım kesinlikle olmaz temmuzda klımasız. benımkı eylüldeydi atlattık çok sorun olmadı hava serindi. ama sakın yani kesinlikle orayı tavsiye etmıyorum. organizasyon kötuydu. tek iyi sey ikramlarıydı. gerisi fiyasko.

10. 2 Mart 2011
  11. duguncu

duguncu Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana sorarsanız düğün salonu olarak en güzel düğün salonu... çünkü zemin kat dogayla içiçe 700 kişilik kapalı salonu açık alanı var otopark var salonda hiç direk yok herkes herkesi görüyo ferah bi salon.... kır düğünü alanı da var... gidip görmenizi tavsiye ederim gönül rahatlıgıyla düğün yapılacak bi mekan

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2015