Eskişehir Odunpazarı belediyesine...

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve nightelf tarafından 18 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nightelf
  1. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eskişehir odunpazarı belediyesine hayvanlara göstermiş olduğu ilgiden ve yaptırdığı donanımlı barınaktan dolayı çoooook teşekkür ediyorum.a.s.
    İki gündür evimizin önünde bacakları kırık yavru bir köpek yavrusu vardı. Veterinere götürecektik ama akşam üzeri olduğu için kapalıydı,hayvanları koruma derneğine haber verdik,onlarda sabah gelebileceklerini söylediler. Bizde onlar gelene kadar yemeğini suyunu tedarik ettik,zarar veren çocukları uzaklaştırdık ve daha önce bizi garipseyen mahallelide bize katıldı,seferber oldu sağolsunlar:) Tekrar aramamız üzerine belediye hayvan sağlığı merkezinden geldiler ve miniği götürdüler. Sorunlarını söyledik ve tedavi edilip edilmeyeceğini sorduk.olumlu cevap aldık. Eve gelince interneten bakalım bir dedik barınağa. Süper bir barınak yapmışlar.Daha önce gördüklerim tek örgülerden ibaretti maalesef, ama burayı rengarenk,tertemiz yapmışlar. Kışın üşümemeleri için hertürlü önlem alınmış. Aşıları ve rutin kontrolleri veterinerler eşliğinde yapılıyor. Can dostlarımız adına çok sevindim. Tekrar teşekkür ediyorum ve darısı diğer barınaklara diyorum :lepi:

2. 20 Ağustos 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Ben de çok teşekkür ediyorum...
    İnternetten resimlerine baktım çok güzel olmuş...
    Böyle birşey yapmaları çok hoş, sokaklarda bir sürü yardıma muhtaç hayvanlar var...:çok üzgünüm:

4. 30 Ekim 2008
  5. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    bende teşekkür ediyorum...