Eskişehir tıp fakültesi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve egecan tarafından 2 Eylül 2007 başlatılmıştır.

2 Eylül 2007
    Konu Sahibi : egecan
  1. egecan

egecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba.Bu fakülteye hiç infertilite için giden oldu mu?Özellikle Hikmet Hassa ismini duyan var mı?fisfisfis

2. 8 Ocak 2008
  3. satürn71

satürn71 Guest

merhaba,hikmet hassa tıpın tüp bebek anabilimdalı başkanı,ve dalında 1 numaradır.muayenesinin çok pahalı olduğunu söylüyorlar.ben o yüzden hiç gidemedim.hoş başka doktorlara bi kucak para verdim o ayrı mesele.
    sana iyi şanslar.

4. 8 Ocak 2008
  5. egecan

egecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    satürn cevabın için teşekkür ederim.

6. 18 Şubat 2008
  7. japongullu

japongullu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendisini çok iyi tanırım.adam işinin ehli.özellikle üreme sağlığı konusunda oldukça deneyimli.yeğenim onun hastası.yakında tüp bebek koyacak.öğrenmek istediğiniz nedir bilmiyorum ama işinde usta...:enbuyukkk::KK46:

8. 18 Şubat 2008
  9. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    doktorlar için bişey diyemem ama üniversite hastanesi olduğu için sanırım maalesef tüpbebek için özel bir ekipleri yok. ben başar beyle tüp bebeke başlamıştım ama malesef günlük takipleri uzman değilde internler yapıyordu. bir gün yumurta sayılması için ultrason masasına saat 13.00 de yattım akşam 17.00 de kalktım iğrenç bi gündü. mantar oldum akşama kadar açıkta ultrason aletiyle yattığım için. dedimya doktorlara bir sözüm yok ama günlük takipler için kendileride gelmeleri gerekiyor yada en azından uzman doktorların yapması gerekiyor diye düşünüyorum.

10. 11 Nisan 2008
  11. dergem

dergem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hikmet hassa yı tanıyorum ve gittim.hatta 2 ay kadar tıp fak.yattım bile sonra doktorumu değiştirdim.çünkü hastahanede yattığımda benimle sadece asistanları ilgilendi.eğer doğum ve bebek konusunda güvenilecek bir doktar arıyorsan turgay şener i bu konuda tek olarak görüyorum.bilgisi olsun hasta ile ilgisi olsun tam anlamı ile güvenebilirsin.12 yıllık doktorum ve 2 sezeryan ameliyatımı da o yaptı.hiç bir aksilik olmadı.tecrübesi ve insanlığı var.

12. 11 Nisan 2008
  13. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    benimde doğumumu turgay bey yaptı gerçekten çok iyi bir doktor hatta eşi berna hanımda kızımn doktoru

14. 25 Ağustos 2008
  15. skygirl

skygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tıp fakültesinde 5 yıl önce infertiliteden ameliyat oldum hikmet hassayıda tanırım ama o artık özel doğuş hastanesindede çalıştığı için hastaları çok fazla o yüzden bira ihmalkar davranıyor. Ben sana benim ameliyatımı yapan doktoru tavsiye ederim gerçekten idealist bir doktor maddiyata hiç önem vermiyor ve dalındada uzman sanırım şu anda infertilite bölüm başkanı yanılmıyorsam gönül rahatlığı ile gidebilirsin adı Mete Tanır.

16. 5 Haziran 2009
  17. LEYLUFER

LEYLUFER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar ben bu drlerde kararsız kaldım turgay şener,mete tanır,başar tekin tüp bebek tedavisi için hangisi daha iyi yardımcı olurmusunuz lütfen

18. 5 Haziran 2009
  19. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    selam leylufer sana bısey sorcam eskısehır ankaraya cok yakın tedavını neden ankarada yaptırmıyorsun burada sadece bu ısle ugrasan sayısız merkez var artık hızlı trende var tabı bılemem kendıne gore ozel sebeplerın olabılır ama ben daha once bu konuda magdur oldugum ıcın...bu tedavı süreci cok meşakkatli yorucu stresli oluyor işini garantıye al derım ben tabı şartların uygunsa...