Eskişehir'de cocuk doktoru tavsiyesi ve acıbadem hastanesi

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve gokceb tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : gokceb
  1. gokceb

gokceb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar oğlumu bir doktora daha götürmek istiyorum Eskişehir'de cocuk doktoru tavsiyeniz var mı? bir de acıbadem hastanesi acılmıs, cocuk doktoru kim bilen var mı?

2. 13 Ekim 2010
  3. mavi26

mavi26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çocuğunun şimdiki doktoru kim bilmiyorum ama.ben kızımı doğduğunda beri Coşkun Minnet'e götürüyorum.Çok ilgili bir doktor.Çok memnunum.Batıkentteki Özel Ümit hastanesinde.Tavsiye ederim..

4. 25 Ekim 2010
  5. gokceb

gokceb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktorumuz onvakta oya hanım, çok memnunum ama tasındık tepebasına ve baya uzak kaldı onvak. o yüzden arastırıyorum

6. 3 Kasım 2010
  7. Melda

Melda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mehmet Kusku yu tavsiye ederim..

Kizim 5 yasinda e dogdugundan beri duzenli gotururum memnun kalirsiniz.. Daha onceleri Elif ana ozel cocuk hastanesinde idi.. ( kurucularindan) simdi Acibademe gecmis sanirim..

8. 12 Ocak 2011
  9. BenLiLa

BenLiLa Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    ümit hastanesi şadi idem
    çok titizdir herşeyi en ince ayrıntısına kadar inceler araştırır anlaşılır dilde bilgilendirir.
    tüm ihtimalleri göz önünde bulundurur.
    herhangi acil bir durumda cebinden aradığımda uzun uzun ilgilenir.
    en önemlisi muayenelerimizde odasına girdiğimizde bir an önce çıkmalıyım sendromu yaşamazsınız.
    serttir olası ihtimalleri pat diye yüzünüze söyler ama işinin ehlidir.
    erken doğum yaptım oğlumla küvezden bu yana onun gözetimi altındayız.
    hiç bir belirti vermeyen sinsi idrar yolu enfeksyonumuzu anladı hemen tedbir aldırdı ki bizim hiç bir belirtimiz yoktu haberimiz bile yoktu...
    onun tavsiyesi üzerine yarın sünnet oluyoruz aynı hastanede...
    tavsiye ederim işinin ehli bir doktordur sağolsun....

10. 26 Eylül 2014
  11. spider85

spider85 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Acıbadem'de doğum yaptım, doğumda çocuk doktoru olarak Selda Hekim Yıldırım'ı verdiler. Daha sonra ilk kontrollerine de ona gittik kabus gibi günler yaşattı. Çocuğun süt alerjisini anlamadı aksine çok süt içmemi söyledi alerjisi tavan yaptı. Çocuğun rahatsızlıklarını telefonda aile hekimime anlattım o söyledi süt alerjisi olabilir süt içme bir müddet diye. Daha sonra bir aylıkken idrar tahlili ve kültürü istedi. İdrar kültüründe ciddi boyutta mikrop üremiş ve bir hafta hastanede yatacak çocuk damardan antibiyotik vereceğiz dedi, çok acele etmemizi hemen çocuğu yatırmamızı, özel sigortamız olduğu için hastane masraflarınının da çok tutmayacağını (!) aynı gün defalarca arayarak ısrar etti. İyi ki ona güvenerek o gün 1 aylık çocuğu hastaneye yatırmadık ve gittik başka hastanede idrar tahlili, kültürü, karın ultrasonu çektirdik ve acıbademde bir haftada çıkan sonuç aynı gece elimizdeydi, sonuç temizdi. Daha sonraki doktorumuza mikrop üreyen sonucu gösterdiğimizde kaka bulaşmış dedi geçti. Bir aylık çocukla bize o gün yaşattığı stresi anlatamam.