Eskişehir'de düğün!!!

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve feefifo tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : feefifo
  1. feefifo

feefifo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam, ben foruma yeni üye oldum. Bu başlıkta aradığım cevaba ulaşabileceğimi umuyorum. Bu yaz nişanlımın ailesi Eskişehirli oldukları için Eskişehir'de düğünüm olacak. Ancak ben İstanbul'da nişanlım da Ankara'da yaşadığımız için Eskişehir'e gidip düğün mekanı araştırmaya imkanımız pek olmayacak gibi görülüyor. En azından bir fikir sahibi olup zamanımızı denk getirdikçe belirlediğimiz yerlere bakabileceğiz. Yaz düğünü olacağı için açık havada olmasını istiyoruz. Yemekli bir düğün olmasını düşünüyoruz. Eskişehir'de bize tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

Çok endişeleniyorum, internetten çok araştırdım ama bu konuda içime sinen biryere rastlayamadım. yardımlarınızı 4 gözle bekliyorum güzeller!! şimdiden çok teşekkür ederim.
    sevgiler.. yerimseniben

2. 24 Kasım 2008
  3. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım ilk yazan ben olayım dedim.pek bi parlak olmayacak ama dost acı söyler.bu başlığa benzer bi konu da ben açmıştım ama kapattılar konuyu her şehre göre konu açarsak işin içinden çıkamayız arkadaşlar dediler.allah yardımcın olsun canım yapabileceğim bişey olursa 2009 yazı evleneceklerin alanında bulabilirsin beni.

4. 24 Kasım 2008
  5. feefifo

feefifo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oraya da yazdım Elifcim de belki böyle daha kolay görülür diye düşündüm! Çok teşekkür ederim yine de tatlım!

6. 24 Kasım 2008
  7. _sena_

_sena_ Toprak Kokulum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Açık havada istiyorsanız devlet demir yolarının açık düğün salonu ya da
    gar düğün salonunun bahçe bölümünde yapabilirsiniz
    yeni açılan yerlerde vardır belki benim bildiklerim bunlar
    size şimdiden mutluluklar umarım işinize yarar
    bu arada çok özledim memleketimi
    :a015:

8. 24 Kasım 2008
  9. feefifo

feefifo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evvet harika listeme 1 mekan ismi eklemis odum simdiden! Çok teşekkür ederim Senacım!
    Özlemekte haklısın canım. Ramazan Bayramı'nda Eskişehir'deydim tekrar hayran kaldım! Porsukla, yeşiliyle kalbimi çaldı şehriniz!

10. 25 Kasım 2008
  11. KHENA

KHENA Evli,Mutlu,Cücüklü Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    eşkişehirli değilim ama fikir olsun diye yazıyorum. otellerle falan görüştünmü? havuz başı yada kokteyl salonları olabilir. asker tanıdık varsa ordu evi, öğretmen evi. Şeniz

12. 25 Kasım 2008
  13. feefifo

feefifo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Otellerde havuz başı organizasyonları yokmuş. asker tanıdık yok, öğretmenev kartımız var ama öğretmenevi sanırım kapalı alanda düğün organizasyonları yapıyor. Onu araştırayım ben. Şeniz yine de çok saol ilgin için!

14. 7 Mart 2009
  15. sebosebo

sebosebo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim gerçekten açık hava düğünü harika olur Eskişehirde. bir arkadaşım otel A.....nda yapmış düğününü yemekli açık alan, ancak lüks olduğu için bayağı yüklü miktarda para ödemişler hani ben arabamı yenilemeyi tercih ederdim tabi tercih senin kolay gelsin

16. 30 Mart 2009
  17. yartan

yartan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kısmetse mayıs 30da evleniyorum tek hayalim açık hava olmasıydı mekan çok güzel bi yer petek organizasyona ait bi yer...AL'A park ziyaret&davet bahçesi çok mükemmel bi yer şehir merkezli bi yer adresi:üniversite cd.no:81 esbay halı saha önü oluyaor anadolu ünv.yunusemre kampüsüne yakın görüş derim yada tel et.
    tel:022232500306 abdullah petek cep:05337160112
    ben mine yılmaz benim tavsiye ettiğimde söylersen yardımcı olurlar.
    kolay gelsin...:))

18. 30 Mart 2009
  19. EcmeLze

EcmeLze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bendende bi tavsiye P.... Bahçe kesinlikle harika.Bursa yolu üzerinde ama çok uzak değil merkeze.Açık hava, hoş biyer.