Eskişehir'de Estetik Cerrah tavsiyeleri

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve shannon tarafından 15 Haziran 2008 başlatılmıştır.

15 Haziran 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar bir süre sonra burun ameliyatı olmak istiyorum bu konuda eskisehirde iyi bir doktor tavsiye edermisiniz

2. 16 Eylül 2008
  3. kenny100

kenny100 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar, Eskisehir'de burun estetigi icin tavsiye edebileceginiz doktor var mi ?

4. 13 Kasım 2008
  5. Nostaljy

Nostaljy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eskişehir de Burun estetiği ile ilgili ben de araştırma yapıyorum. Edindiğim kadarıyla OGÜ Tıp Fak. K.B.B. öğretim üyesi Prof Dr.Cemal Cingi bu konuda en çok tavsiye edilen doktor. Birde Anadolu Ünv.Hast.(Mavi Hastane) plastik cerrahisi ismini bilmiyorum ama hastanede tek doktor ona da 2 tane tanıdığım arkadaş burun estetiği ameliyatı oldu ikiside başarılı geçti.
    :1hug::1hug:
    Sizler bu mesajları bırakalı 2 ayı geçmiş bu arada ameliyat olduysanız ya da yeni bilgiler edindiyseniz. Paylaşırsanız sevinirim.

6. 4 Ocak 2009
  7. nunis

nunis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende araştırıyorum eskişehirde eğer ameliyat olduysanız sonuçlarını yazabilirmisnz? bende cemal cingiyi duydum nasıldır acaba

8. 16 Ocak 2009
  9. pilates

pilates Guest

kızlar ben bekir oksay'a ameliyat oldum.çok memnunum.devlet hastanesinde görev yapıyor.korktuğum gibi bi ameliyat dildi açıkçası.

10. 4 Nisan 2009
  11. whiteunicorn

whiteunicorn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ameliyat olan varmı...resimlerinizi paylaşırmısınız..

12. 29 Nisan 2009
  13. pilates

pilates Guest

geç gördüm özürdilerim.ben 2006 800 tl ye 2 taksit devlet hastanesinde olmuştum.aslında fiyat konusunda çok esnek davrandı.şimdiki fiyatları nasıldır bilemem ama yardımcı olur çok tatlı bi insan.peki eskişehirde meme protez yapan bi doktor tanıyo musunz off benim hayatım estetik oldu ya:KK43:

14. 6 Mayıs 2009
  15. pilates

pilates Guest

ben gayet memnunun valla ama sigara içme dediği halde daha sargılıyken içmeye başladım o yüzden nefes almada biraz sorunlar oldu.genel olarak şekli falan hayatla barıştırdı yani.sizede çok geçmiş olsun daha mutlu bi insansınız artık

16. 27 Mayıs 2009
  17. bthndmrz

bthndmrz Guest

bekir oksay 3 senedir fiyatlarını değiştirmemişmii arkadaşlarr bn eskişehirde yaşamıyorumm ama 800 tl ise ihtiyaç kredisi çekip estetiği bekir oksaya olucamm..o nedenlee ısrarla soruyorumm gerçektenn 800 tl mıı..yani boşuna şimdii burdan kalkıp eskişehire gitmeyimm di mi ama:) bilgi verirseniz sevinirimm...

18. 27 Mayıs 2009
  19. bthndmrz

bthndmrz Guest

bekir oksay 3 senedir fiyatlarını değiştirmemişmii arkadaşlarr bn eskişehirde yaşamıyorumm ama 800 tl ise ihtiyaç kredisi çekip estetiği bekir oksaya olucamm..o nedenlee ısrarla soruyorumm gerçektenn 800 tl mıı..yani boşuna şimdii burdan kalkıp eskişehire gitmeyimm di mi ama:) bilgi verirseniz sevinirimm...