eskişehirde gebelik kan testi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nurtence88 tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : nurtence88
  1. nurtence88

nurtence88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    herkese merhaba,
    öyle kötü günler yaşıyorum ki,erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı ve 1 aydır hamile olmaktan korkuyorum..öğrenciyim,eskişehire gider gitmez test yaptırmak istiyorum.
    ama hiçbir bilgim yok bu konuda..
    kimliğimi gizli tutmak istiyorum,özellikle ailemin öğrenmesini istemiyorum:KK43:
    biliyorum yaptığım çok yanlıştı ama şu an sadece yardımınıza ihtiyacım var..
    öğreci olduğum için maddi durumum malum..
    önce bi idarar testi yapıcam ama kesinleşmesi için kan testi de yaptırmak istiyorum..
    yoksa içim içimi yiyor haftalardır:KK43:

2. 16 Eylül 2010
  3. burkburk

burkburk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    vajinanın üstüne boşalmasıyla hamile kalma ihtimalin düşük...idrarla yapılan gebelik testleri güvenilir sonuclar vermiyo o yüzden içinin rahat etmesi için direk kan testi yaptır bence...fiyatları her yerde farklı 15 liraya yapan da var 50 ye yapan da, önce bi arastır internetten hastaneleri sonra ara sor fiyatlarını en uygun olanına yaptırırsın.

4. 16 Eylül 2010
  5. nurtence88

nurtence88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    peki bu özel hastanelerde ekstra bir şey gerekmiyor dimi..çünkü cidden çok utanıyorum:KK43:kimsenin bilmesini istemiyorum..
    doktorla benim aramda kalsın:KK43:
    bir daha asla tövbe ztn,hayatım mahvoldu haftalardır:KK43:

6. 16 Eylül 2010
  7. burkburk

burkburk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    yok gerekmez gidince kayıt yaparlar parasını alırlar sonra da laboratuara gidersin kan alırlar bi iki saate sonucun cıkar..doktorla da görüşmene gerek yok onlar zaten kan testinden sonra sonucu doktora göstericek misinz diye sorarlar sen istemiyorum dersen sonucu almaya gittiginde orda söylerler negatif ya da pozitif diye...