Eskişehirde Kadın Doğum Uzmanı arıyorum...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve osgheme tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : osgheme
  1. osgheme

osgheme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Merhaba ;

Eskişehirde tavsiye edebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mıdır? Yaz sonuda çocuk düşünüyoruz. Hamilelikten önce genel kontrolleri, testleri yapırmak istiyorum. Ama ilk etapta özel muayene olsun istemiyorum, biliyorsunuz testler dışarda yaptırılıyor , ekstra para ödeniyor ama devlet de istemiyorum ilgilenmezler diye ...Özel hastanelerdeki doktorlardan önerebileceğiniz var mı ?

2. 6 Mayıs 2010
  3. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    Merhaba.. Bende Eskişehirdeyim. Onvak'ta Sabahatin beye gidiyorum ve çok memnunum. Çok güzel ilgileniyor, güleryüzlü tüm tetkileriniz yapılıyor... Zaten ilk başta aldırmadıysanız daha önce smear alınır ve yumurtalıklarınıza bakılır ve hormon testi yapılır.. ılk başta yapılanalr bunlar...Eğer bir sorun çıkmazda bebek çalışmalarına başlarsanız ama olmazsa o zaman ek tedaviye geçilir.. Şu an hangi dr gitseniz aynı işlemleri yapar zaten...

4. 7 Mayıs 2010
  5. osgheme

osgheme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekküler canım , onvak a hiç gitmedim, bi denemekte yarar var sanırım . Evimede cok yakın orayı hatırlattığın ii oldu :))

6. 7 Mayıs 2010
  7. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    rica ederim...