Eskişehir'de kadın doktoru arıyorum yardım...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve dejavu_one tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dejavu_one
  1. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    Ben Eskişehir'de ikamet ediyorum. Şubat ayında Özel Doğuş'a Emine Etiz'e gittim reglim gecikince ve prolaktinim yüksek çıktı. İlaç kullanıyorum ama çok ilgisiz bir doktordu bana bir açıklama yapmadı. Beğenmedim açıkçası. Ben bu ilde bir başka doktora gitmek istiyorum. Hem tüm muayenelerim ve jinekolojik takiplerimle ilgilensin hemde hamile olduğumda takip etsin ayrıca doğumuma girsin istiyorum. Burada ikamet edenler lütfen tavsiyelerinizi yazın. Onvak hastanesine yakınım ayrıcs Anadolu Hastanesi burnumun dibi ama oraya giç gitmedim. Onvaka gittim başka sağlık sorunlarımda doktorlarından çok memnun kaldım. Jinekoloji uzmanları da iyi diyorlar ama aslında bayan olsunda istiyorum bilrmiyorum...

2. 12 Mayıs 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim doktorum Op. Dr. Dilek Güney.. ısmet ınönü durağının arkasında muayenehanesi.. Dilerseniz özelden numarasını verebilirim...

4. 12 Mayıs 2009
  5. dejavu_one

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    olabilir canım ya... ısmet ınönü durağı nerede oluyor. Ben vişnelikte oturuyorum. Buraya gelin geldim 1.5 senedir burdayım ama pek bilmiyorum cadde isimlerini. Hastane olarak nereye bağlı. Doğuma kadar herşeyle ilgileniyor mu. Gerçi ben hastane olarak istiyorum ama muayenehane de olur tabii.. Bilgi verirseniz sevinirim. numarasını da alayım. Şimdiden teşekkürler.

6. 12 Mayıs 2009
  7. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi'ne bağlı...Tren garına giderken sağ tarafta kalıyor hastane... Zaten kime sorsanız gösterirler... Doğuma kadar ilgileniyor mu bilmiyorum ne yazık ki ama sekreteriyle konuşursunuz o da çok tatlı bir bayan çok yardımcı olur size.. Dilek Hanım çok ilgili sağolsun.. Muayeneden sonra bile irtibatı koparmıyor.. Dilediğiniz saatte arayabiliyorsunuz rahatsızlık falan dinlmiyor :) Özelinize adres ve telefonu gönderiyorum a.s.

8. 12 Mayıs 2009
  9. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benim doktorumRamazan Bayırlı.en son anadolu hastanesine geçmişti şimdi bilmiyorum.

10. 12 Mayıs 2009
  11. s_s_e_l_i_n

s_s_e_l_i_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kemal hüken i öneririm.çok ilgili bir doktor.devlet hastanesine bağlı.köprübaşında muayenesi var bir görüş istersen

12. 13 Mayıs 2009
  13. dejavu_one

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    Cornelia26, zübeyde hanımı biliyorum canım yakın bize zaten. özelden aldım canım sağolasın ilgin için. Bi gideyim bakalım ona da..

emcan01, evet duydum o ismi de ama Anadolu da mı duydum başka yerde mi bilmiyorum.

s_s_e_l_i_n. teşekkürler ama erkek pek istemiyorum aslında bu konularda erkek bayan yok ama sanırım muayenelere gittikçe kararlarımda netleşecektir. Sonuçta hemen hamilelik düşünmüyorum.

Peki Onvak hastanesinden bir doktora giden var mı selahattin beyi çok öneriyorlar mesela. Bende oranın diş ve üroloji doktorlarına gitmiştim çok memnun kaldım ne diyorsunuz?

14. 13 Mayıs 2009
  15. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim doktorumda Ramazan Bayırlı anadolu hastanesinde. çok ilgili birisi yaklaşık 2 senedir gidiyorum hep güleryüzlü ve insana güven veriyor. valla kadın doğumda erkek doktor taraftarıyım daha ilgili oluyorlar. kadınlar azarlıyorlarmış. ama kadın olsun illaki dersen zübeyde hanımda mine hanım varmış onada iyi diyorlar.

16. 13 Mayıs 2009
  17. dejavu_one

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    balımnur, mine hanımı bende duydum ama devlet hastanesi de istemiyorum pek. Ne kadar da detaycıyım dimi:)) sadece sorun yaşamak istemediğimden yani. Anadolu hastanesi benim burnumun dibi çok çok yakın. evimin penceresinden bile görünüyor levhası. Yakın olması elbette avantaj. Bakalım şu emine hanıma ilaçlarım bitince gideyim kontrole bir kere daha deneyeyim hem de kafamdaki soruları sorayım yine tatmin olmazsam bir seçim yaparım artık. Zaten gittikçe insanın kafasında birisi oturur zamanla. Bu işlerde doktora güvenmek, güleryüzle karşılanmak ve iletişimde olmak çok önemli..

18. 13 Mayıs 2009
  19. dejavu_one

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    Sanırım çalıştığım yerdeki birkaç kişinin önerisiyla Doğuştaki Nezih beye gideceğim. Çok tavsiye ediyorlar çok iyi bir doktormuş. Ayrıca devlet hastanesinde başhekim yardımcısıymış bakalım inşallah hayırlısı olur.. Ancak haziranda gideceğim sınavlarım var. Raporlarımı da götüreceğim bakalım bu doktor ne diyecek. Of ya düşmüştür inşallah prolaktinim...