Eskişehirde Lazer Epilasyon

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Shamrockk tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Shamrockk
  1. Shamrockk

Shamrockk Guest

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun, İzmirden eskişehire taşındım, araştırmalarım sonunda düzgün bi lazer epilasyon yapan bir yer bulamadım.. Çok acil yardım lütfennnn, 2. seansımı zamanı geçmeden yaptırtmak istemiyorum. Alexandrite kullanan güvenilir bir yer arıyorum:1no2:

2. 1 Şubat 2010
  3. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben sare güzellikte agda yaptırıyorum orada da lazere baslamıslar ama senin istediğin gibimidir bilemiyorum, bir sor istersen yerleri kanatlının karsısında

4. 2 Şubat 2010
  5. eftelyarex

eftelyarex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    78
    sare ırmak gibi yerlerde sakın yaptırma. zaten fiyatından da anlayabilcegin üzere bunlar işe yaramaz.
    anadolu hastanesi, mayasante diye 2 ayrı yer var 2sinide öneririm. ben anadolu hastanesine gidiyorudum. memnundum. bende izmirden eskişehire gidince cok aramıştım

6. 2 Şubat 2010
  7. Shamrockk

Shamrockk Guest

Teşekkür ederim arkadaşlar, mayasante güvenilir bir yer midir acaba? mayasanteye gidenler varsa onların paylaşımlarınıda beklerim... çok kararsız kaldım

8. 2 Şubat 2010
  9. Yetkiner

Yetkiner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yaptırmadan araştırdım anadolu hastanesinde yapılıyo bide dermArt var ben dermarta başladım ilk seansımı yaptırdım temiz iyi ama sen git görüş hangisi içine sinerse oraya yaptır

10. 3 Şubat 2010
  11. eftelyarex

eftelyarex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    78
    mayasante iyi biyer zaten bir doktorun bildigim kadarıyla. 2 seans gittim ama sonra daha uygun oldugu için anadoluya geçtim. mayasanteyide öneririm

12. 8 Şubat 2010
  13. pivone

pivone Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende iğneli için ırmak gıdıyorum lazer bıkını bolgesı ıcın dusunuyorum aslında ama bende cok arastırmamma ragmen karar veremedım ancak dmr sanıyorum ısmı hasan polatkanda bır yer orası ıcın guzel seyler duydum anadolu hastanesı ılk kez duyuyorum yaptıranlar memnun kaldız mı arkadaslar ucretlerı ve kaç seans sonra dıyorlar tahmınen ???

14. 9 Şubat 2010
  15. Yetkiner

Yetkiner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en uygun dmt 150 , hastanede 200 dedi bikini bölgesi için 6 8 seans diyorlar kişiye göre değişiyomuş ve benim ilk seansımdı hani bişey sölemek için erken ama biraz zaman geçsin tekrar yazarım

16. 14 Şubat 2010
  17. habersiz

habersiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende lazer epilasyona baslamak istiyorum galiba cogunlukla anadolu hastanesi ve dmt die bi yer önerilmiş,anadolu hastanesine baslamadan önce gidip muayene olmak mı gerekiyo?bide dmt tam olarak neresi ve gidenlerin geribildirimlerini merak ediyorum cevaplarınızı bekliorum

18. 22 Şubat 2010
  19. a.denklem

a.denklem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bir kaç ay önce bi topik açmıştım Eskişehirdeki Lazer yerleri diye.Ama hiç kimse bir yer önermedi bende Mayasanteye gittim.ıyi mi kötü mü bilmeden.Şu an 2. seansı oldum.Temiz bir yer ,Alexandrite kullanıyorlar galiba (sormadım makinanın üzerinde öyle yazıyordu) fakat pek ilgili gelmediler bana ama mecbur gittim.Ancak şu an bacaklarımda hafif mor renkte yanıklar oluştu ve şimdi siteden yanık tedavisine bakıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.