eskişehirde nişan-gelin saçı için kuaför önerileri

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve nazz1426 tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : nazz1426
  1. nazz1426

nazz1426 n&g Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar gelin başı için eskişehirde nereye gideceğim bilmiyorum..nişanım 24 nisan da!! hasan polatkanda voo doo kuaföre gideceğim..bilgisi olan varmı,daha önce burada saçını yaptırmış olanlar ya da..lütfen tavsiyeeee........:teselli::teselli:

2. 29 Mart 2010
  3. bersuuu

bersuuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende eskişehirliyim nişanımda da düğünümde de saçımı makyajımı ZEN kuaföre yaptırdım ve çok memnun kaldım sanada tavsiye ederim mutluluklar

4. 29 Mart 2010
  5. nazz1426

nazz1426 n&g Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ZEN hakkında bikaç kötü şey okudum:KK43: arkadaşım voo doo yu önerdi ama ben daha önce hiç saçımı yaptırmadım orada..bilmiyorum ki??

6. 29 Mart 2010
  7. bersuuu

bersuuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabi sen bilirsin ama makyaj konusunda çok profesyoneller ben saçıma maşa yaptırmıştım sen nasıl bi model düşünüyorsun

8. 29 Mart 2010
  9. nazz1426

nazz1426 n&g Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım,benim saçımda çıtçıtlarım da var..uzun kullanıyorum zaten..klasik bi topuz fln yaptırmak istemiyorum daha hareketli,dağınık bişeyler olabilir..saçım kızıl tonlarında zaten ve uzun dalgalı

10. 29 Mart 2010
  11. nazz1426

nazz1426 n&g Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında zen i de düşünüyorum ama..ne bileyim..canım esparkın karşısındakinemi yaptırmıştın? fiyat abartı değildi değil mi

12. 31 Mart 2010
  13. okyanusesintisi

okyanusesintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben voo do ya gittim benim eski kuaförüm orası kızı ve kendisi işletiyo ama sana tavsiye etmiyorum zaten benim orayı bırakmamın sebebi işi bozması hep yeni yeni insanlar girip çıkıyo çalışan olarak.tavsiye edebileceğim zen ya da hüseyin kuaför ama buralar çok pahalı dersen doktorlar caddesinde şimdi benim gittiğim bi yer var iki kız kardeş çalışıyo hem temiz hem güler yüzlü hemde işlerini baya güzel yapıyorlar ben gerçekten çok memnunumki ince eliyen sık dokuyan tipte bi insanım kolay kolay begenmem yani ama fiyat olarak ta kalirte olarak ta önerebilirim sana tam olarak yer sorarsan nihal&hilal güzellik merkezi olarak geçiyo doktorlar caddesinde döbirs var hani kuyumcu tam tramvay duragının orda ssk otogar duragı o kuyumcunun solunda kalıyo bi iş merkezi burası eger ilgilenirsen öle tarif edeyim yada telefon numarası veririm sana ordan ulaşırsın.şimdiden hayırlı olsun.

14. 31 Mart 2010
  15. nazz1426

nazz1426 n&g Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımm..voo do yu eliyorum o zaman canım..zen olabilir aslında ya da dediğin yer..ama zen fln çok kalabalık oluyor saatlerce bekletiyor diyorlar..hangi şubesini tavsiye edersin zen için..bağlardakini biliyorum ben..birde ben şu an afyonda öğretmenlki yapıyorun yani hafta sonları gelebiliyorum ancak..nişandan 10-15 gün kala gitsem randevu alabilirmiyim ki..malum düğün sezonu başladı,cmt olacak zaten:KK43:(

16. 31 Mart 2010
  17. okyanusesintisi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zen olarak baglar caddesi olabilir derim ben. ne yaparsın bak ara telefonla zaten goole yazdıgında internetten bulursun telefon numarasını sonra ara ögren ne ne kadar işte saç porselen makyaj falan filan bunlar şey yapıyorlarya paket prıgram deniliyo ya herşey için de manikür pedikür saç makyaj ögren fiyat al sonra kesin tarih söyle ve gün al derim ben ona göre işin olur zaten sen önce bi karar ver de ona göre halledersin herşeyini önceden randevu alırsan da beklemeiş olursun sonuçta senin nişan saçı makyajı olucak öncelik erirler yetiştirmke için zaten.inş herşey istediğin gibi olur ama ben bak eskişehirdeyim afyonda hiç bi yer bilmiyodum peos güzellik merkezi diye bi yer varmış orda benşim haziran 20 de düğünüm olucak afyonda orayı aradım yardımcı oldular oarad mavi kuaför salonu önerdiler diger yerler bu cadde başkent falan varmış ama çoook pahalı aradım sordum bana önerdikleri yerle görştüm telefon açtım bu ay gidicem hebrleri de var konuşucam yani. sende öle yap herşeyin hazır olsun derim.şimdiden kolay gelsin:)

18. 31 Mart 2010
  19. okyanusesintisi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hımmm bu arad sen afyondaymışsın bak ikimizde birbirimize yardımcı olucaz bu gidişle senin burda benim orda yani. senin bildiğin hem fiyat hemde kalite olarak hem kına hemde gelin saçı porselen makyajı iyi olan yer varsa önerebileceğin benimde çok ihtiyacım var.mavi kuaför salonu hakkında da bilgin varsa yeşil yoldaymış yorum yaparsan sevinirim.