eskişehir'dekiler, hangi hastane/hangi doktor

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zullall tarafından 21 Aralık 2007 başlatılmıştır.

21 Aralık 2007
    Konu Sahibi : zullall
  1. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba arkadaşlar, İnşallah benim de bebeğim haziranda olacak, şuanda işim nedeniyle Van'dayım, ama doğumu memlekette yapmayı düşünüyorum. Eskişehir'de doğum yapabileceğim iyi hastane ve doktorlar kimler. Yardımcı olursanız çok sevinirim, çünkü ancak doğumdan 8 hafta önce izne çıkabileceğim ve o zaman Eskişehir' e gidebileceğim.

2. 6 Mayıs 2011
  3. tcerens

tcerens Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben diş hekimiyim belkide sağlıkla ilgili olduğum için doktor seçimim meşakatli oldu. 2 aylık hamileyim ama yaklaşık 3 yıldır eskişehir özel ümit hastanesinden kadın doğum uzmanı abdurrahman akçay bey in kontrolündeyim ve memnunum. hamileliğim kanamalı ve ağrılı geçiyor ama doktorum sayesinde düşük tehlikesini atlattım sayılır.kendisinden randevu almak istersen erken davranmalısın hastanenin telinden randevu alabilirisn Allah yardımcın olsun

4. 20 Mayıs 2011
  5. simran

simran Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    abdurrahman akçay geçen sene bana üç gün boyunca kabus yaşattı. yumurtalığında portakal büyüklüğünde kist var dedi. dopplere yönlendirdi. doppler temiz dedi, doppler çeken hoca beni abdurrahman hocaya geri yolladı. doppler sonucunu görünce hımm hımm yapıp yeniden ultrasona soktu beni. 5 dakika baktıktan sonra yaptığı açıklama şu FAZLA BASTIRINCA YUMURTALIĞIN ARKADAKİ BAĞIRSAĞA GÖMÜLMÜŞ, BEN ONU KİST SANMIŞIM. KUSURA BAKMA. SORUN YOK . TEMİZ.
    kendisini saygıyla!!!!!!!!! anıyorum..

Son düzenleme: 20 Mayıs 2011