eskişehirdekiler, lütfen.....

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zullall tarafından 27 Aralık 2007 başlatılmıştır.

27 Aralık 2007
    Konu Sahibi : zullall
  1. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba arkadaşlar, 15 haftalık hamileyim, İnşallah benim de bebeğim haziranda olacak, şuanda işim nedeniyle Van'dayım, ama doğumu memlekette yapmayı düşünüyorum. Eskişehir'de doğum yapabileceğim iyi hastane ve doktorlar kimler. Yardımcı olursanız çok sevinirim, çünkü ancak doğumdan 8 hafta önce izne çıkabileceğim ve o zaman Eskişehir' e gidebileceğim.

2. 27 Aralık 2007
  3. kUtahya

kUtahya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    320
    Ödül Puanları:
    188
    iyi geceler canım
    bende burada yeniyim ama duydugum araştırdıgım kadarıyla burada çok fazla hastahane alternatifin var özeller doguş sakarya anadolu var devlat hasteni olarakta bildigim zübeyde hanım var netten araştır kolay gelsin umarım iyi doktorlarla karsılasırsın ALLAH saglıkla kavuştursun inş.

4. 29 Aralık 2007
  5. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim canım sağol, yazdığın hastaneleri bilmiyorum, önce iyi bir doktor bulsam iyi olacak ama çok endişeleniyorum. Sen Eskişehir'de misin, san hangi hastaneye gidiyorsun

6. 31 Aralık 2007
  7. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hamile değilim ama gittiğim doktor Anadolu Hastanesi Ramazan Bayırlı, arkadaşımda yeni doğum yaptı doktorumuz aynı. iki doktor var zaten orada ikiside iyi çok güzel ilgileniyorlar tavsiye ederim. yalnız burada doğum yapacaksan buraya bir gelip muayene olman daha sağlıklı olur.

8. 1 Ocak 2008
  9. satürn71

satürn71 Guest

merhaba zullall,balımnur doğru söylemiş.en azından son haftalarında eskişehire gelip doktorunu seçmeli ve 1-2 defa ona muayene olmalısın.bende öel doğuş hastanasindeki nezih erdöl den memnundum.aynı zamanda devlet hast.doktoru.
    allah hayırlısıyla kurtarsın canım.doğum yaparken benim gibi bebeği olmayanlara dua etmeyi unutma.

10. 2 Ocak 2008
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben eskişehirliyim ve bu 2. hamileliğim evet o kadar çok dr.var ki şimdi ben 17hft.hamileyim ilk hamileliğim hüsranla sonuçlandı bebeğim doğdu ve ööldü o kadar daiyi bir dr.gitmiştik ama nasip işte bebişimizi erken almışşşşşşşş.şidi ben sana ne desem yalan olur çünkü benim iyi dediğim dr.kimileri memnun değil benim ilk gittiğim dr.mbana iyi gelmemişti ve tavsiyada etmem zaten bayandı zübeyde hanım hastaanesinde çalışıyor neyse onu bıraktık erkeğe başlamıştık o dr.da devlet hastanasi adı da fatih öğüç iyi bir dr.ama benim bebeğimi erken aldı yada kısacası ömrü yoktu kimseyi karalayamam bu hamileliğimbde de başka bir dr.gidiyorum zübeyde hanım dr.mine inan çok memnunum yani ilk bebişim ölünce daha bir incelemeye aldı beni sağolsun işte böyele daha dr.çok özelk düğuş kliniğin de de var ve anadolu da da var ve kısacası herkes birini dedi banada çevremde iki tane doğum yapmış yakınım çok ve dr.hep tavsiye ettiler ee dedim ya dr.çok sen karar ver araştır bi bak ben kendim şuan gittiğim dr.memenunum hatta eşimin kardeşinin eşide hamile o da aynı drigidiyor beraber gidiyoruz oda memnun.

12. 3 Ocak 2008
  13. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    herkese çok teşekkür ederim, ayrıca karamasar arkadaşım ilk bebeğine üzüldüm. Böyle olayları duyunca çok etkileneiyorum. İnşallah iyi bir dr. bulabilirim, Allah herkesi meleğine bağışlasın.

14. 7 Ocak 2008
  15. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yüreğinizi ferah tutun arkadaşlar olacakla öleceğe çare bulunmazmış. yalnız tek bir doktora ve özel hastanelere gitmenizi öneririm. tıp hast. sakın gitmeyin inceleyecez derken hem anneyi hem çocuğu hasta ediyorlar. mevlamdan hayırlısını dileyin ve her şeyi akışına bırakın. inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

16. 30 Ocak 2008
  17. pamukum1

pamukum1 iyiki varsın meleğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuzenim ve patronumn rabia karagöle gitti ikiside memnundu ben gitmedim ikisinin doğumnlarınıda yaptırdı

18. 7 Şubat 2008
  19. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    pamukum ben eskisehirli degilim ama seni gordum bende atladim buraya kiz neredeyiz biliyonmu herkez kayboldu gitti bulamiyom korkztugum basima geldi bugunden beri ben diyodum ama seni gordum teker teker ararken sukur kavusturana simdi biz nerdeyiz biliyonmu canim:a015: