Eskisi gibi güvenemiyorum...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Simgeee tarafından 5 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Simgeee
  1. Simgeee

Simgeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Erkek arkadasimla 5,5 senedir beraberiz, mailinin sifresini bildigim icin arasira bakardim. Birkac ay önce kavga ettik ve 3-4 hafta kadar görüsmedik, bu sirada mailine baktigimda bi kizla yazistigini gördüm, biz barisinca bi daha yazmadi....ama hala aklimdan cikmiyor, ona sordugumda inkar etti ben yazmadim dedi, ona artik tam anlamiyla güvenemiyorum, düzelirmi bu durum bilmiyorum? Beni sevdigini söylüyor, baska kizlarla isim olmaz diyor, ama yinede ona güvenemiyorum...

2. 5 Temmuz 2007
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yanı en kucuk kavgada bunu yapmaya kendınde hak gorduyse cok ayıp.sen daha ıyı tanırsın.takıpte ol canım.

4. 5 Temmuz 2007
  5. EU3

EU3 Guest

erkeklerin %90 ı erkekliği yalan söyleyerek kaçmayı tercih edenlerden oluşuyor ayak üstünde 40 yalan uydururlar güzelim sen tetikte ol ama kendinide yıpratma bütün hepsi aynı bunların,ama bence heran bişeyini yakalayabilirmişsin gibi tetikte olursanda kendini yıpratırsın.biliyorsun sende ama ben sana yinede hatırlatacam güvensizlik girince düzelmiyor kalp kimsenin gücü yetmiyor düzeltmeye

6. 6 Temmuz 2007
  7. hadin

hadin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dene güzelim sende başka bir arkadaşın eklesin onu bakalım tepkisi ne olacak ama senin yazmadığına emin olacak şekilde senin olmadığından emin olduğu bir anda eklesin onu bakalım neler yapacak

8. 6 Temmuz 2007
  9. Moon/Sun

Moon/Sun Life is Beautiful Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bir başladımı konuşmaya devam ediyorlar ne kadar konuşmuyorum işim olmaz vs.deselerde ....(tecrübeyle sabittir).
    Bu konuda bende erkek arkadaşıma hiç ama hiç güvenmiyorum aynı sorunu bende yaşadım tekrar konuşmuycam yazışmıycam dediysede devamı geldi velhasıl fırsat fırsattır deyip yapıyorlar.Anlamadığım ne umdukları ve ne buldukları hayatında bir insan varken nasıl bir macera arayışı bu .
    Sadece merak deyip geçiştirselerde bu durum güveni sarstığı kadar insan zafızasında çok fazla soru işareti bırakıyor
    .

10. 6 Temmuz 2007
  11. insan08

insan08 Guest

peki bu fırsatı sizin en yakın dostunuzla değerlendirirse buna ne dersiniz?

12. 6 Temmuz 2007
  13. gediz

gediz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  14. 7 Temmuz 2007
  15. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Desene seninki firsat kolluyormu$... Peki o yazmadiysa mail adresinden kim yazdi, bunun da hesabini verdi mi? Yoksa bir kac erkek toplanmi$ ayni mail adresinden mi capkinlik oynuyorlar?
    Ben olsam asla bir daha güvenemezdim o insana, bana göre o yapacagini yapmi$tir.

16. 8 Temmuz 2007
  17. Mermaid

Mermaid Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    valla aynı sey benımde basıma geldı 20gunluk ayrılıkta yaptı bunu yakaladım once ınkar ettı sora ıtıraf ettı ve o olaydan sora herseyden bısey cıkarır oldum ve buda ılıskımıze zarar verdı sen sen ol gozetle ama caktırmadan benım gıbı bellı ederek deıl cunku bı boşluk anında yapmsıtır emınımkı ok??

18. 9 Temmuz 2007
  19. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kaç senelik sevgilin ayrıl inanma unut diyemem ben sana sevmese seni bu kadar yıl yanında olmazdı..ben hemen arkadaşlar gibi sana sevgilin yalan atmış ben inanmazdım affetmezdim diyemem onu en iyi sen tanırsın yalan söyleyecek bi insan mı bilirsin..emin olmadan yazık etme bence herşeye onu dinle herşeyi açık açık söyle bana de o kız nerden çıktı ozaman niye sana mail atmış falan de..

umarım mutluluğunuz hiç bozulmaz..