eşler arası problemler

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve melankoli tarafından 4 Kasım 2007 başlatılmıştır.

4 Kasım 2007
    Konu Sahibi : melankoli
  1. melankoli

melankoli Guest

eşiniz size sormadan kararlar alıp ve buna sizi uymaya mecbur kılarsa ne yapardınız önerilerinizi bekliyorum kafamçokkarıştı

2. 5 Kasım 2007
  3. zeberced

zeberced Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde bu konuda çıldırdığım anlar oldu.onlar istisnalar hariç evliliğin evlilikte beraber alınacak kararları nedense tek başına almayı tercih ediyorlar.yaratılışları bu.işte o zaman evlilikte çatırdamalar başlıyor ama biz yürütmek için çaba gösteririz.sürekli olan bişeyse sonu kötü ama arada oluyorsa seviyorsak göz yumuyoruz.hayatında başarılar

4. 5 Kasım 2007
  5. nane63

nane63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok sukurki esim bana sormadan hic birsey yapmaz ve izinsiz birsey yapmasinida goz yumazdim bana sorupda yapmasi gereken birseyi yaptirmadigim zamanda cok olmustur altan girer usten cikarim icime sinmeyen istemedigim birseyide yaptirmam:1hug::eek:klava:

6. 5 Kasım 2007
  7. atropin_tr

atropin_tr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    yine sendeki durum iyi. ben eşimle çoğu zaman bu yüzden tartışıyorum. hem kayıınvalide hem eşim ikiside yapıyo bunu. kayınvalide gününe saatine kadar herşeyi ayarlar eşimde uygulamaya sokar. bende sadece peşlerinden giderim. hayatımda yaptığım en büyük doğru kocamla evlenmek derdim ama 2 aylılık evliliğimde bunun en yanıltıcı şey olduğunu anladım. :kızgın:

8. 5 Kasım 2007
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim eşimde öle sormadan bişe yapamz.adama yaptırdığını yuttururm.
    bende aynısını yaparım ona.ona sormadan kendi kendime planlar yapıp onu mecbur kılarım ee ne yaşatıosa onu hakkedio çünkü.
    allahtan eşimde mutlaka sorar bir şey yapılcaksa bende cevap vermeden karşı tarafa m utlaka onun fikrini alırım.

10. 5 Kasım 2007
  11. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Bu konu hk.da mutlaka eşinle konuşup sorunu kökten çözmelisin. Hoşçakal. lülülülülülü

12. 29 Ocak 2008
  13. cerez

cerez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim esim cok nadir benden habersiz bisey yapmaya kalkar, kalkar diyorum cünkü kendisi benden hic bisey saklayamazda.. cok beceriksiz bu durumda.. ha olaki yapti, bu konu acayip canini sikar, ezilir büzülür, bin pisma olur.. naniknanik

14. 6 Ekim 2016
  15. huzurluol

huzurluol Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    6
    Bir kere bile yapsa bence tepki verin, vermezseniz gerisi gelir.