eşler arası tartışmalar

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve didemankara tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : didemankara
  1. didemankara

didemankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 2,5 yıllık evliyim bir oğlum var. eşimi çok seviyorum fakat sürekli tartışıyoruz. bana doğru düzün ili göstermiyor.söyleyince de sen zaten hep fazlasını istersin diyor. aartık tartışmaktan yoruldum. sizce ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım

2. 30 Ekim 2008
  3. kelebek1238

kelebek1238 ANKARA = AŞKIM... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence o ılgı gostermesını beklemeden bırsure sakin sakin akısına bırak ortamı o nasıl davranıyorsa sana sende oyle davran eminim birsure sonra durumu farkedıcektır.

4. 30 Ekim 2008
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bu bizdede olur yan her ailede olan bişi takma kafana benimkide kendi kendine bişiler çikariyon diyo böyle deyince ama biliyomki beni çok seviyo bazi erkekler kadiunlar gb sürekli belli edemez sevgisini içten yaşar cnm

6. 30 Ekim 2008
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eşiniz size "hep fazlasını istiyorsun" demiş, ben bu laftan sanki ilgi gösteriliyor ama bu size yetmiyor gibi anladım.
    Yani sizin ilgiyi hangi dozda istediğinizi bilemiyoruz. Sonra bazı erkekler öyle her daim ilgi göstermekten hoşlanmazlar. Fazla takmayın kafanıza.

8. 30 Ekim 2008
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım erkeklerin çogu ilgi göstermekten hoşlanmazlar...
    olayı akışına bırakın...
    eger sizin ona karşı olan ilginiz çok fazla ise sizde yavaş yavaş kesin.Fazla üstüne düşmeyin..
    iyi şanslar..

10. 30 Ekim 2008
  11. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben anlamadım şimdi ne yani sürekli tartışıyoruz demişsiniz ilgi konusundamı sürekli tartışma halindesiniz:uhm: yada bunu tartışma konusu yapacak kadar ilgisiz ise tartışmaktan önce nedenlerini araştırmayı deneseniz:nazar: bu ilgisizliği ne zamandır var buda çok önemli tabi ..

evlendiğinizden beri hep böylemi çocuktan sonra mı yada bazı günler mi:nazar:mesela bizim evde pazartesi günleri eşimden ilgi beklemek kavgaya davetiye çıkarmaktırşakkıdı çünkü pazartesileri bankalar işler vs vs yoğun iş temposundan yorgun düşer ve kendini dinlemek ister ama bu gün bile çok ilgisiz diyemem yapılması gerekeni yapar konuşması gerekeni konuşur ..

sengözlerimebaksanab belkide eşinizin ilgisi aslında normaldirde size yetmemeye başlamış olabilir mi:uhm:

12. 31 Ekim 2008
  13. nehir1001

nehir1001 artık anneyimmmmmmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sakinleş we eşinin hayatındaki önemini yerini düşün. iyi gelicektir ona olan kızgınlıklarını unutman için ii bir fırsat bence

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.