Eşleri Bebek Istemeyenler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve istiridyeyim_incimsin tarafından 18 Aralık 2007 başlatılmıştır.

18 Aralık 2007
    Konu Sahibi : istiridyeyim_incimsin
  1. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    senağlama BEN ÇOK BEBEKLERİ SEVMEME RAĞMEN EŞİM İSTEMİYOR.. BENİM GİBİ OLAN ARKADAŞLAR DERTLEŞELİMM..:çok üzgünüm:

2. 18 Aralık 2007
  3. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahh canım ahhh benımde eşim istemedi tam 5 sene olacak ama yazdan beri artık canıma tak etti sen istemezsen ben istiyorum yeter dedim...ama artık boğazımın kemiğine kadar geldi bekle bekle nereye kadaar..

şimdide beklemedeyim....inşallah olucak allahımızın izniyle...

4. 18 Aralık 2007
  5. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ay 5 Yil çok Uzun Dayanamam Onun Istememesine O Kadar Süre.inş.tez Zamanda Olur Bizimde..

6. 18 Aralık 2007
  7. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    benim eşim bebeğime kıydı istemediği için şimdi mecburen istiyo doktorlar oda mırın kırın etsede istiyo kızlar benim bebeğimin meleğimin güünahı neydi

8. 18 Aralık 2007
  9. EU1

EU1 Guest

çok Ilginç Bi Başlik Ya
    Acaba Sorumluluktan Mi Korkuyo Yokssa Yaşlilik Hissi Falan Mi Varr
    çok Ilginçç Varmiki Başka Eşi Bebek Istemeyenn

10. 19 Aralık 2007
  11. eylulum127

eylulum127 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kizlar,
    bizimde bir tanidik vardi, esi cocuk istemiyordu soyle 10 sene kadar. adam etrafta gordugu hasari cocuklar yuzunden daha olmadan illallah demis. neyse arkadas istemeden hamile kaldi. daha ilk ayinda duymayan kalmadi. adam sevincten herkese soylemis. bebis dogdu, ziyaretlerine gittik, oglunu kucagindan indirmedi adam, oglunun boyunu posunu anlata anlata bitiremedi. sanirim bazen onyargili olabiliyorlar (tabi hepsi icin gecerli degil) ama insanin kendi evladi olunca farkli oluyor sanirim. umarim bu psikolojiyi sizinkiler de atlatir.
    bu arada egemennncim o ne seker sey oyle. insanin bu huysuz lokumun yanaklarini isirip isirip yiyesi geliyor :)

12. 19 Aralık 2007
  13. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim bir kızım var 3 de düşük yatım acıyı çeken benim, korkan eşim ben bebek istiyorum o zamanı değil diyor bu arada benim yaş ta geçiyor tabii bir seneden önce olmaz diyor bakalım hayırlısı artık,bu erkekleri anlamak zor!!!!

14. 19 Aralık 2007
  15. eylulum127

eylulum127 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim esimde senin esinin bir benzeri misty. okulun daha bitmedi (bu arada doktora yapiyorum, oku oku nereye kadar !), yorulursun, hastalanirsin vs sebeplerden, cocuk icin delirmesine ragmen istemiyordu (gerci ben onu ikna ettim sonunda :-) ) sanirim bize kiyamiyorlar, di mi?? kesin oyledir :)

16. 19 Aralık 2007
  17. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet kıyamıyorlar,eşim bana''acı çekmeni istemiyorum,bu yaşatan sonra biraz da keyif yapalım boşver bebeği'' diyor.ama ben kızımın bir kardeşi olsun istiyorum

18. 19 Aralık 2007
  19. EU1

EU1 Guest

Benim eşim de çocuk istemiyor. Tek eksiğim çocuk diye düşünüyorum bazen. Eşim zamanı değil diyor ama zamanı ne zaman onu da bilmiyorum. Çok mutsuz ediyor beni bu konu. Yeni bir hamile haberi aldığımda eve gidip saatlerce ağlıyorum. Ama yine de eşim nuh der peygamber demez. İstemiyor beyefendi hazır değil. Yapacak birşey yok bekleyeceğim. İstiyorum ki ikimiz de isteyelim olsun.Bakalım hayırlısı.