Eşleri doğuma alan hastaneleri bilen var mı?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Kara_Sevdam tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Kara_Sevdam
  1. Kara_Sevdam

Kara_Sevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    şirinevlerde oturuyorum bu civarda eşleri doğuma alan hastaneleri bilenler bana yardımcı olabilirler mi

2. 14 Ekim 2010
  3. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Kimse bir$ey yazmami$...

Yurtdi$inda ya$iyorum ben ve burada bayanin e$i dogumda yaninda bulunmazsa hor görülüyor. Türkiye de ise gereksiz, ne tepki vercegini bilmedigimiz için uygun görmüyoruz gibi açiklamalarda bulunuyorlarmi$ bence çok saçma.

O bebegi 2 ki$i dünyaya getirmek için karar alip hamile kalindiysa dogumu babanin da görmesi gerektigini dü$ünüyorum. Ayriyetten dogum esnasinda bayanin elini tutmasi, yaninda bulunmasi bile anneye güç kuvvet vercektir.

Iyi $anslar Kara_Sevdam,
    ben olsam dogum yapcagin $ehirde bulunan tüm hastanelerin mailadreslerini bulur mail atar sorardim.yerimseniben

4. 14 Ekim 2010
  5. nilay81

nilay81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bıldıgım kadarıyla bu senın hakkınmıs esının ıstege baglı olarak gırmesı yanı devlet hastanelerınde buna ızın varmıs benım esım de cok ıstedı fakat bız ozel bı hastane ve yakın bı hastane tercıh ettık sordugumuzda bunun mumkun olmadıgını soyledıler malesef normal bır dogumyaptım bebegımın dunyaya gelısını hıssetmek ıstedım tarıfsız bı duyguu onun kaslarını hıssetmek cok muthıs bır duygu allah olmayan ısteyen dua eden herkese nasıp etsın

6. 16 Ekim 2010
  7. Kara_Sevdam

Kara_Sevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

teşekkürler canım burada da yavaş yavaş yerleşmeye başladı bu fikir ben çok istiyorum doğumu kolaylaşırdığınada inanıyorum eşimin yanımda bulunmasının ama heryer müsade etmiyor edenlerden bildiğim birkaç meşhur özel hastanede meşhurlukları nispetinde para alıyorlar onuda vermeye ne imkan var nede vicdan kabul ediyor malesef

Amin...
    canım benim devlet hastanelerinin böyle bir imkan tanıdığını görmedim sadece 1 defa gittim hamiileliğim süresince onda da eşimi kadın doğum bölümüne bile almadılar öyle birşey olsa benim için çok iyi olur çünkü devlet hastanesi çok yakın ve maddi açıdanda güzel olur bana dua edin 6. ayımdayım eşim olmassa çok zorlanacağımı düşünüyorum Rabbim maddi manevi memnun olacağım bi yer çıkartsın karşıma hastane önerilerini bekliyorum eğer bir yer bulursam yazarım buraya benim gibi ihtiyacı olanlara bi faydam olur yakın olması da doğum açısından iyi olur kontrollerde uzak olsada idare edilir ama farklı hastanelere gitmekte doğru değil a.s.