eşlerimizin bebeklerimize davranışı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve iremim tarafından 23 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : iremim
  1. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar selam merak ediyorum eşlerimiz bebeklere ne şekilde ilgi gösteriyor paylaşalım
    mesela benim eşim kapıdan girince ilk önce kızımıza koşar önce onu öper koklar ki üstünü başını çıkarmadan ve sadece ellerini yıkayarak, sonra bana döner , sürekli
    pofpoflar yatana kadar ancak bizimki zırlamaya başladımı etrafımda dolaşmaya başlar ayy karnımı aç altımı pis baksana annesi alsana annesi ,yada önemli bir dizisi yada maçı varsa bizimki zırlarsa gidin burdan başka odaya geçin der. gece ağladımı bir susturamıyorsun der. heee hakkını yiyemem bazen geceleri ben duymasamda o bakar mamasını verir ayağında sallar uyutur.
    peki sizin eşler ne yapıyor..
    a.s.

2. 23 Mayıs 2008
  3. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim esim cok ilgilidir altini alir ben emzirmissem o gazini alir uyutmama yardim eder yikar giydirir gercekten ,benim uyumam icin onla ilgilenir ama bizim cadi agliyinca istemeyede olsa vermek zorunda kalir aslinda esim bir emziremiyor emzirse ooo bana gerek bile kalmazdi ona minettarim aslinda yardimlari icin

4. 23 Mayıs 2008
  5. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar güzel maşallahyerimseniben

6. 23 Mayıs 2008
  7. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyy Kizlar Eminim Benim Eşimde öyle Olur
    şimdiden Ben Onu Bakarim Diyo
    Ama Diyorum Gece Ağlayinca Sustur Yeter Diyceksin Ozaman Hemen Kiziyo Asla öyle Bişey Demem Diyo
    Zaten Eşimden Başka Yardimci Olacak Olanda Yokkk

8. 23 Mayıs 2008
  9. penguen06

penguen06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim esim avusturyada dogup büyüdügü icin cocuk büyütme konusunda cok catisiyoruz.ama malesef sonunda hep o hakli cikiyor.mesela benim oglum cok gazli bir bebekti.ben hemen bir gaz ilaci aldim burdan.esim kesinlikle kullandirtmadi.biraz ugrastiktan sonra nasil olsa cikaracak, müdahale etme dedi.simdiden yapabilecegi seyleri ugrasarak kendisinin yapmasina alistirmak istiyor.hic bi bebek gazdan ölmemis dedi.evet ilk basta kulaga cok hos gelmiyor ama oglumun gercekten su an hic gaz problemi yok.kendi kendine hallediyor.birde babasi sürekli bisiler anlatiyor ogluma, renkleri esyalari...onun disinda bezini alma falan gibi davranislari yok.zorda kalirsam yaparim diyor

10. 23 Mayıs 2008
  11. tearful

tearful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bizde de işten gelir gelmez ellerini yıkar hemen öper koklar bazen beni unutuyor bile. hçbirşeyine dokunmaz söyler altı değişmesi lazım üstü değişmesi lazım bende e yap ilgilen kızınla işte dediğimde yapar. bazen ben gazını çıkartıcam yada ben değiştiricem der vede yapar son günlerde uyuturken yoruyorum vede yoruluyorum sonra alır babasını istiyor benim kızım diye sallar uyutur çokta hoşuna gidiyor uyutmak öyle işte.

12. 23 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kızLar bu konuda en sanssınız benim eşimin kayıvalidem den hic farkı yok.Cocugun altını her yarı saatte bir acar gece kalkar bakar ayagında sallar uyutur gazını cıkartır bitki caylarını içir alınan herşeyi gümrük memuru gibi kontrol eder.Yani tam bi baş belası sakalları batmasın diye sakallarını hep kısa tutar. işten gelir gelir gelmez altıını acar temizler üstünü degiştirir pişik kremlerini pudralarını sürür. Aglamasına asla izin vermes diceksiniz sen süs biblosu gibi duruyonmu brn krizler geciriyorum.İlerde kızıma söz gerimeyecegim buda beni çok korkutuyor acıkcası

14. 23 Mayıs 2008
  15. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    oooooooooo sizinkileri okuyunca sunu soylemek isterim kizimin 2 annesi var ben ve babasi sanirim kizim 2. annesini daha cok seviyor ah birde esimin gogusleri olsaymis bana hic gerek kalmazmis

16. 23 Mayıs 2008
  17. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benım esıdme gayet ılgılıdır ben olmasam gayet guzel bakabılıcek sekılde yanı sadece gecelerı cocuk yırtınsada kalkmıyo ondan sıkayetcıyımm :KK70:

18. 23 Mayıs 2008
  19. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim esimde eger kızımız aglamıyorsa herseyiyle ilgilenir onunla konusur oynar altını temizler banyosunu yaptırır ama agladımı kacacak delik arar aglayan cocuga hiç tahammülü yok hiç aglamasın der aglamayan bebek olurmu gece de hiç duymaz aglamalarını sagolsun