Eşlerin Aileleri

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melekru tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : melekru
  1. melekru

melekru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar şu bölüme ne zaman girsem okusam yaşadıklarım hep aklıma geliyo ve nefret ettiğim kaynanamdan ( bu kadına kaynana diyorum bu laf bana çok kaba geliyordu bekarken ama şimdi kaynana dediğim zaman sanki ona küfür edipte rahatlamış gibi hissediyorum) bi kere daha nefret ediyorum sizce bendemi bi sorun var acaba sizede aynı şey oluyormu

2. 9 Ekim 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla kaynanan nasıl biri bilmiyorum ama gene de böyle konuşma istersen.çok çok kötü de olsa, ben katılmıyorum.hiç bir şey deme gerekirse anne de deme.mesafe koy .

4. 9 Ekim 2009
  5. Lillyum

Lillyum çok bilmiş Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    [[/COLOR]
    öyle güzel duygularla başlıyorsunki evliliğe yüreğin tertemiz sevgin herkese dağıtacak kadar bolll opuyorumnanaktan

ama bir anda bir şok :1shok:
    cephanesiyle seni bekleyen bir tip kaynana ilk başlarda takmıyorsun yanlış anladım diyorsun
    zamanla yok bu yanlış anlama değil bu kadın cidden bana karşı :1shok:
    ve gün geliyor onun olduğu yerde nefes alamıyorsun tıkanıyorsun a.s
    çok iyi anlıyorum seni evliliğimin başlangıç yıllarında iki yıl böylesine bir nefret yaşamıştım yakıp kavuran içimi bana acayip zarar veren
    ama bir türlü içimden atmayı beceremediğim bir nefret a.s

6. 9 Ekim 2009
  7. melekru

melekru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya ne güzel anlatmışsın derdimi

senağlama

8. 9 Ekim 2009
  9. melekru

melekru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet arkadaşım haklısın mesafemi koydum artık gitmiyorum onu görmüyorum ama yinede hayatımın içinde oğlu telefonla bile anne dediği zaman saçlarım dik dik oluyo inşallah zamanla ona kinimi yenerim ama mümkün gibi gözükmüyo kadın kötülük yapmaya alışmış tekrar başa dönüyor kinim hemde daha çok artarak

10. 9 Ekim 2009
  11. Lillyum

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yaşadım canım o duyguyu a.s
    yaşamayan anlamazkiii :1no2:

bu arada ne kadar zamandır evlisinnn ve bu duygu sende ne zamandır var fisfisfis

12. 9 Ekim 2009
  13. melekru

melekru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Belki az bulacaksınız nişanlılıkla beraber 3 sene oldu kendimi kaynanamla bir çemberin içinde hissediyom dönüp dolaşıp hep aynı noktaya geliyo yaşlıdır düzelir diyecem ama bu kadın gençken daha betermiş düzelme şansı yok onu olduğu gibi kabul etmeyi denedim ama kişiliğimden taviz vermeye başladım, gitmelerimi kestim 4 ay üzerine gittim başkası için sölediğim söz için ben onun evindeyken çekip gitti ben ne kadar ii niyetli yaklaştıysam ne yazıkki kötülük gördüm benim çeyizimde bir tane havlusu yoktur ben bekar kızları nişanlanınca onlara kendi paramla havlu tülbent patik aldım ayrıca kendim havlu danteli yaptım yine bile yaranamdım. 2 aylık evliyken nişan zamanı oğluna verdiği 2 milyarı bizdn geri aldı hemde bir dünya borcun içindeyken şimdi 9.5 aylık bebeğim var toplam 3 kere geldi görmeye bir tane altın bile takmadı sadece hamileyken 3 tane hırka ördürmüş nasıl olduysa hayret ediyom ama kocama sormaya korkuyom acaba parasını da ondan mı aldı diye kocam 4 ay işsiz kaldı bu bezide al çocuğuna götür demedi Allahtan çalışıyomda ona bağımlı değilim anlatsam buraya sığmayacak bir dünya konu var

14. 9 Ekim 2009
  15. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Sende bir sorun yok... Sorun şu ki kaynanaların gelinler üstünde her zaman bir hakimiyet kurma eğilimi vardır. Neden böyledir bilmiyorum hala çözemedim -tatlicadiarzu-
    ıyiler yok mu elbette var.. Ama yok arkadaşım genelinde bir sorun var. Hakikaten böyle durumlar yaşanınca evinde de huzurlu olamıyorsun işine de çocuğuna da herkese yansıyor..
    Bilmiyorum ki ne yapmak lazım bunlara :uhm:
    Kaynanaları uysallaştıran bir ilaç mı icat etmeli acaba kaydirigubbakcemile3

16. 9 Ekim 2009
  17. Lillyum

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım öylede böylede olmadımı olmuyor işte -tatlicadiarzu-
    en büyük neden cahillik gibi geliyor banaa a.s
    kendini yetiştirememe ona nasıl davrandılarsa aynısını bize empoze etme kişisel hırslar için çirkinliğinin dışa vurması vs vs vs :çok üzgünüm:
    yanlış anlaşılmasının inanın 21 yaşımda bir oğlum var bende kaynana namzetiyim ve acayip korkuyorum
    allaha şükür kişisel hırslarım yok yanlış anlama huyum yok çok uyumlu kıızım diyebileceğim asla gelin gözüyle bakmıyacağım yatırıp dizime saçlarını okşayabileceğim bir eş istiyorum oğluma ilerde ama yaa bu seferde tersi olur huysuz bir kız verirse allah diye ödüm kopuyo
    bu iş gerçekten iki ucu .. değnek -tatlicadiarzu-

melekruuu sana gelince canım bırak artık ben ona şunu yaptım bunu bana etti demeyi
    geçmiş geçmişte kalsın
    burda önemli olan eşin ve senin uyumun mutlu yuvanız
    at arkana dediydi demişleri gereksiz beklenti ve hırslara kapılma inan çok üzülürsün
    yaptığını allah rızası için yappp gerisini ona havale et
    inan evinin içinin mutluluğu çok daha önemli
    kin ve nefret en çok seni yaralıyor derin yaralar açıyor içinde a.s
    önemsiz gibi davranona hak etiği kadar değer ver içinde saygıdada kusur etme yerimseniben

18. 9 Ekim 2009
  19. melekru

melekru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Tırnağım ucu kadar saygıyı hak etse ben ona dünyaları vercem aslında ama küçük beyinli insan anlamıyo işte şuna kadar ona karşı ağır bi lafım olmadı olmazda ama içten içe ona karşı saygıda duymuyorum hak etmio ben zaten yaptıklarımı Allah için yaptım onun için yapsaydım hiç bişey göremezdi benden ama inanın ne kadar unutmaya çalışsamda yaptıklarını bir türlü hazmediemiyorum bende de sorun var takıntılıyım biraz