Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve crazy tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : crazy
  1. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kimimiz evliyiz kimimizin erkek arkadaşı var küçük göğüslü olanlara eşlerinin bakış açısı nasıl yani bunu takıyorlarmı kafaya ima edici laflar oluyormu sizlerde veya sizi üzecek durumlar yoksa erkekler bizim kadar takmıyormu by göğüs boyutuna düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı paylaşırmısınız ben baya takıyorumda kafaya!!!

2. 14 Eylül 2009
  3. morbocek

morbocek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim göğüslerim gerçekten küçük, 70 dolgulu sütyeni bile doldurmuyo. Ama erkek arkadaşım gayet normal olduğunu, bu olayı neden bu kadar kafaya taktığımı anlamadığını, kompleksli olduğumu söylüyor. Tabi, haklı. Cidden bu konu kadar kafama taktığım bişi yok. Ve sırf bu yüzden beni beğenmediğini düşünüp paranoyak oldum resmen :roflol: Bir başka kadına bakmasına çok alınıyorum.

Tabi o da büyük potlar kırdı zamanında bu konuyla ilgili. Mesela, bi arkadaşım göğüs ucuna piercing yaptırmıştı, bunu konuşuyoduk. Kızın göğüsleri ne kadar ki diye sordu, benim kadardı işte dediğimde suratında öyle bir "Iy aman o ne bee, o da göğüs mü?" ifadesi vardı ki, anında okudum yani :roflol: Güldüğüme bakmayın o zaman çok üzülmüştüm.

(p.s. hala üzülüyorum senağlama )

4. 14 Eylül 2009
  5. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    valla canım erkeğinden erkeğine değişiyo , kimisi büyük sever kimisi küçük özellikle :)
    benim eski erkek arkadaşım büyük göğüs hiç sevmezdi mesela , göğüs dediğin avucunun içini doldursun en güzeli öyle derdi :):)
    gerçi onları anlamakta pek mümkün olmaz ya , küçük olur büyük olsa derler , büyük olsa küçük olsun isterler , boşverin onu bunu kimseyi tam olarak memnun edemessiniz .. siz sağlıklı olun en önemlisi o , çokta kafaya takmayın nolur , yaradılan herşey , olduğu gibi güzel :):)

6. 14 Eylül 2009
  7. yalnizkatip

yalnizkatip kocişimi çok seviyorummm, Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi benimki de yok denecek kadar var ben eşim bi şey demiyor ama ben çok rahatsız oluyorum büyük gögüs isterdim çok özeniyorum ama pek mümkün görünmüyor silikon da taktırsan sahneye mi çıkacağım yane geçinip gidiyoruz ufak ufak bi doğum yapalım belki büyür en azından emzirirken :KK70: avunurum öyle

8. 14 Eylül 2009
  9. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benim nişanlım hiç sorun yapmıyor.hatta ben ben rahatsız olduğum için bana kızıyor.sen böyle yaratılmışsın ve ben seni böyle çok seviyorum diyor.hatta kızlar kredi çekip hani vücudunuzdan alınan yağları göğsünüze enjekte ederek büyütme yöntemi varya ondan yaptıracaktım.duyunca çıldırdı nişanlım.ha alınma kısmına gelince bende bi kadına baktığında alınıyorum biraz ama sonra düşünüyorum bende hoşuma giden brini gördüğümde bakıyorum diyorum ve normal karşılıyorum artık.ve gerçekten bu erkekten erkeğe değişir bi konu.en iyisi benim gibi taaa en başından bu konuyu konuşmak.diliyorum ki hepimiz anlayışı ve dış görünüme önem vermeyen kişilerle hayatımızı birleştiririz amiiiiiiiiinnnn:))

Defnehannn2 bunu beğendi.
  10. 14 Eylül 2009
  11. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    erkekler bence kız arkadaşlarını incitmemek için yaladn söylüyor olabilir. her erkeğin hayalidir kusursuz vücut ama olmayıncada yetinmesini bilenler var bilmeyenler var...tıpkı erkeğin cinsel organının küçük olması gibi bir durum bayanlardada göğüs takıntısı .......

12. 14 Eylül 2009
  13. mery84

mery84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence zevk meselesi,ama genelde ben büyük sevdiklerini duydum ki benim eşimde öyle ama öyle inek memesi gibi olmasına da gerek yok diyo ..
    zaten bedenine uygun geceliklerde göğüs kısmının boş kalması senin kendini sexi hissetmene engel oluyor bence..
    mesela benim eşim bana kaç defa gecelik alıp geldi ama hiçbirini giyemedim.
    çünkü olmadı!!!!
    geceliğin her yeri üzerime cillop gibi oluyo ama göğüs kısmı boş düşünün yanii
    bu takıntı değil gözle görülür gerçek oluyor bazen ...
    eşim o gecelikleri alırken kimbilir ne hayaller kuruyor kimbilir ama hepsi boşşş
    çok üzgünüm çok ama ne yapayım Allah sağlık versin
    bu gidişle zaten silikonlı olucamm karar verdim de onada para lazım mafoldumben

14. 14 Eylül 2009
  15. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    erkekler bence büyük mü küçük mü ondan öte dik mi diri mi ona bakıyor.yani sonuçta çok büyük ama sarkık ya da küçük ve porsumuş göğüs estetikten uzak.ama sonuçta yapısal bir şey bu ne yapalım neyse ne.kusur aramaya kalkarsak kimbilir onlarda da neler buluruz.toplumun koca karıları bir tutturmuş erkeğin güzeli çirkini olmaz diye bence halt etmişler kesin bunu diyenler kız kocan çok çirkin babamın evinde o da yoktu mantığındadır.bal gibi de olur erkeğin güzeli de.kusursuz insan mı var.

16. 15 Eylül 2009
  17. _butterfly

_butterfly sonsuza kadar... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Şu sözü duymuştum geçenlerde; 'yemeğin salçalısı,kadının kalçalısı' :) yani bunun göğüsle ne ilgisi var diceksiniz,ya bunu erkekler olgun ve de dolgun kadınlrdan hoşlandıkları için çıkartmışlar ya da dolgun olan kadınlar kendileri için söylemiş bunukaydirigubbakcemile3
    Tabi genelleme yapmamak lazım erkekler büyük göğüslü kadınlardan hoşlanıyo diye.Ama ne azı ne de çoğu iyi değil hiçbi şeyin.Ortalama olması,beğenilme açısından genellenebilir.Ben ortalayamıyorum maalesef kendiminkileri,dilerim ilerde eşim olacak kişi küçücük göğüsleri seviyo olur.Sevmese bile bana bunu belli etmese iyi olurrrzemuszemus

Son düzenleme: 15 Eylül 2009
  18. 15 Eylül 2009
  19. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106

canım,doğumdan sonra büyüyor gerçekten.. kendimden bilmiyorum ama :KK70: çevremden biliyorum. ne küçük göğüslü arkadaşlarım vardı.evlendiler yine aynı.ama bi doğum yaptılar.süper göğüsleri oldu hepsinin de. benimkiler de yaşıma göre küçük biraz ama büyüsün istemiyorum.çünkü biliyorum ki doğum yaptıktan sonra büyücek. tam istediğim boyut olucak.en iyisi mi şimdilik böyle kalsın