eşleriniz bebeklerinizin hareketlerini hissedebiliyormu ?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

17 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar ben şuan 22+2 haftalık hamileyim eşim hala bebeğimin hareketlerini hissedemiyo. :KK43: bazen bana da kızıyo aslında sende hissetmiyosun beni kızdırmak için kıpırdıyo diyosun dio. sizin eşleriniz nasıl hissedebiliyomu?

2. 17 Nisan 2008
  3. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım takma kafana bende 23 haftalık hamıleyım benım kızım normalde kıpır kıpır ama babası doundugunda sesı cıkmıyor hem kımıldasada hıssetmıyor anlamıyor benım esımde bende babasınla dalga gecıyorum babaasının elı yabanı gelıyor dıye:)) bı kac hafta sonra onlaarda anlar hareketlerı daha sert oldugunda

4. 17 Nisan 2008
  5. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 23 haftalık hamileyim ben kızımı hissedebiliyorum eşimde hissetmek için elini koyduğunda kalp atışlarını net hissettiğini söylüyo ama içimdeki kıpırdanmaları daha hissedemedi işallah birkaç haftaya kadar oda hissedecek...

6. 18 Nisan 2008
  7. nazocan25

nazocan25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımın hareketleri çok net dışardan bile belli oluyor ve eşim elini koyduğunda daha çok hareket ediyor rahatlıkla hissedebiliyor.

8. 21 Nisan 2008
  9. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende çok rahat duyabiliyorum resmen konuşuyoruz eşimle birlikte oda bize tekmeleriyle cvp veriyor anlıyor gibi.. karnımıda açıp rahatlıkla görebiliyoruz nasıl oynadığını sanırım benim oğlan felaket olcak tutamıcaz :))

10. 21 Nisan 2008
  11. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende bebeklerimin hareketlerini hissediyorum eşimde elini koyunca hissediyo bisde 22+6 haftalık olduk
    iksi birden fıkır fıkır olunca biri alttan biri üstten vuruyo valla oglumda anne snein akrnın ansıl olmuş dio :))) oda elini koyuya ne anlıcaksa hemen :)) daha 3 yaşinda bile yok :))

12. 21 Nisan 2008
  13. berfincemil

berfincemil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 20+6 haftalık hamileyim.eşim hissediyorum galiba bisey atıyo diyodu ama ben hissetmediğini anlıyodum.bi gece eli karnımda duruyodu tekmeyi yiyince öyle bi afalladıki valla billa hissettim demeye başladı :) korktu resmen sonra başladı aşkım akşama kadar böylemi böyle vuruyomu :) çok eğlenceli bişeymiş Allah isteyen herkese versin insallah ...

14. 22 Nisan 2008
  15. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sanırım bu durumda korkulacak birşey yok,bende 22+4 haftalık hamileyim,kızımın hareketlerini kendim çok rahat hissediyorum ama eşim dokunduğunda hala hareketleri algılayamıyor.Doktor bu duruma normal dedi,bir kaç hafta içinde yalnız eşin değil dışardan herkez farkedecek varlığını dedi:))))
    Bu arada iç karnı geniş olanlar daha geç hissediyormuş bende bu sınıfa dahilim anlayacağınız:KK43:(((

16. 22 Nisan 2008
  17. EU3

EU3 Guest

benim eşim geçen hafta ilk kez hissetti kızımı aslında normalde kıprdarken karnıma dikkatli bakınca dışarıdan farkedebiliyorum hareketini ben fazla kilo almadığım için karnımın derisinin kalın olduğnu düşünüyorum ilerleyen haftalarda biraz daha kilo alırsam eşimde daha rahat bebişimi hissedebilir die düşünüyorum

18. 22 Nisan 2008
  19. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evde eşim ve annemlerde dahil 20. haftadan beri hissediyoruz. bu hafta itibariyle de minik minik atımlarını dışarıdan da hafif hafif görebiliyoruz çok güsel bi şi bu :))