Eşlerinizle tanışma hikayeleriniz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve silacaa tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : silacaa
  1. silacaa

silacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar umarım daha önce böyle bir konu açılmamıştır ben başlıyım önce

Ailecek tatile gitmiştik biz otele yerleşir yerleşmez kardeşmle otelde gezinmeye foto çekilmeye başladık .sonra sarışın güneş gözlüklü uzun boylu biri sürekli bizi izliyordu sürekli takip ediyordu. bakışmaya başladık uzaktan uzaga hep birbirmizi takip eder olmuştuk otelde resmen köşe kapmaca oynuyorduk: )akşam yemeklerinde otelin restorantında içecek almak için ayaga kalkmamı bile fırsat biliyodu. neyse bi akşam otelde açık hava tiyatroda gösteriler oldu annem ben kardeşim en öndeydik sonra iki davulla iki kişi sahneye çıktı kardeşim aaa abla bak seni takip eden çocukk diye dürttü beni. ben şok oldum otelde kalan biri değilmiş demekki gösteri için gelmişler dedim. gözleri hemen beni buldu karşı karşıyaydık harika davul şov yaptı herkes ayakta alkışladı bn heycandan ölcektim.sonra gttiler başka kostumlerle geldilr kafkas oynadlar ama şahaneydi tüylerimiz diken diken oldu erkekler solo gösterilerini yapıyolardı onun gösterisi dönme hareketiydi sahneyle bizim aramızda baya mesafe vardı çizginin arkasında oynuyolardı. son hareket onundu hıphızlı döne döne döneee ayaklarımın uucunun dibinde durdu kollarını açtı gözlerini gözlerime dikti gulumsedi. üstüme düşecek sandım. okadar etkileyici baktıki köpek: )ben heycandan olcektim annem o sırada bravooo diye bagırdı gözlerimi kaçırdım tekrar yerine gittti: )
    ertesi gun otelde değildi çok üzülmüştüm utanmasam aglıyacaktım şaşkındım neden böle bişey oldu diye acba ben mi anlam yuklüyordum bilmiyordum otel görevlilerine gösteriyi çok begendiğimi bidaaha nezaman böle gösteri olacagınu sordum sadece çarşamba oldugunu sölediler kahrolmuştum aglamıştım bidaha göremicem diye...
    ama ismail ertesi gun yine oteldeydi yine sahnedeydii orkestranın arkasındaydı bakıştık yine çok mutluydum şarkı sölicek sanmıştm snra sahneden çıktı sahne kenarında ayakta şarkıları dinledi telefonuyla fotomu çekti . sonra annem sigara içmek için kalktı beraber ismailin arkasına gectik orda annem sigarsnı içti. ben limonata aldım annem gitti oda yanıma geldi oda limonaata aldı sonra muhabbet açtı meger organizatörmüş grupları otellre gönderiyor falan .halk oyunları egitmeni vede kendi dans grubu oldugunu söledi saat 11 falandı sabahın 7sine kadar konuşmuştuk. gneşin doğusunu izlemek hersey çok guzeldiokadar güzel bi atmosferdiki deniz kenarında sabaha kadar ozamandan beri beraberiz:)

2. 19 Eylül 2010
  3. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eşin sanırım Çerkesmiş. sen de mi Çerkessin?

4. 19 Eylül 2010
  5. silacaa

silacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok gürcü kendiisi benim annem makedon babam maanav

6. 19 Eylül 2010
  7. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :) tamam anladım.

mutluluklar diliyorum yeni mi evlisiniz? çok çabuk gelişmiş ne güzel, benim işlerim sürünür de genelde. :KK43:(

8. 19 Eylül 2010
  9. silacaa

silacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim yeni sayılır ama hemen evlenmedik uzunca bi süre çıktık. benimde öyleydi.herseysarpasarardı umarım sizinde kalbinizi çalacak sizi çok sevicek birini bulabiilirsiniz

10. 20 Eylül 2010
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.