esmer mi kumrall mı sarışınlardan mı hoslanırlar?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar selam, sizce erkekler esmer mi kumrall mı sarışınlardan mı hoslanırlar?
    Siz sarışın mı esmer mı yoksa kumral mısınız, eşiniz nasıl sevıyor nasıl memnunsunuz?

ben sarışınım ama kumral daha yakısıyor dedı bır ıkı arkadasım,
    sizin sacınız nasıll erkekler sizce ne renk saclı bayanları daha cekıcı buluyrlar?
    :içelim:

2. 6 Temmuz 2008
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence saçının rengiyle bir erkek bir kadını çekici bulmaz...Beyninin çekiciliği daha önemli!!(Kocam hep böyle der)..........

4. 6 Temmuz 2008
  5. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

keske herkes kocan gibi düsünse ablacim :roflol: paris hilton oldu olali beyin mi kaldi erkeklerde :roflol::roflol::roflol:

6. 6 Temmuz 2008
  7. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    oncelıkle senı sen oldugun ıcın huylarınla,ruh guzellıgınle sevmelı.ayrıca bu erkeklerın ne ıstedıklerı hıc bellı olmaz canım.onların herseyı ıstedıklerı tecrubeyle sabıttır.yeterkı kadın olsun onlara.cıddı ılıskı ıcınse zaten senı sevecek kısı sen oldugun ıcın sever merak etme.sonrasını ona sorarsın.

8. 7 Temmuz 2008
  9. Princess

Princess Guest

ben sarışınım
    bu soruyu sorduğum tum erkek arkadaşlarım da doğal olarak sarışınlardan hoşlandığını söylediler.
    ama bence bu net bir sonuca varılabilecek bir şey değil.
    yani hem herkesin düşüncesi farklıdır
    hem de sarışınları beğenen bir insan esmer bi bayana aşık olabilir, yani kalıpları yoktur.

10. 7 Temmuz 2008
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    vallhi, benim ağabeyim hep esmerlerden hoşlandı. ben mesela sarı saça bayılırım, bir de açık göze.. hatta ağabeyime bir gün masmavi gözlü bir genç kız gösterip gözleri ne güzel dediğimde , ne o öyle , bence çok itici demişti. zavallı ağabeyciğim, insanın hoşlanmadığı ot dibinde biter, bir baktıkı kızkardeşi, mavi lensler ve sarı saçlarla tam bir mutasyona uğramış vaziyette dolaşıyor..kumral kardeş gitmiş, platin saçlı kardeş gelmiş... beni kırmamak adına neyseki bana öyle laflar etmedi... ama bu ağabeyim için geçerli.. bazı erkek arkadaşlarım, sakın yanlış anlamayın, heyyyy. kankilerimmmm.sarışına bayılır, kimide zenci beğenir. naomi sevdalısıdır. yani anlayacağınız, erkekler de zevk, çeşit, çeşittir. ama şunu çok iyi biliyorum ki, güzel olana da pek bir düşkünler.

12. 7 Temmuz 2008
  13. NuR_bojuk

NuR_bojuk kürşad-ela eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım o belli olmaz ki kimi erkek kumral sever kimi sarışın kimi esmer kişiye bağlı bi durum he gözlemlerime göre bizim türk erkeklerinde bi sarı saç merakıda yok değil

14. 7 Temmuz 2008
  15. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    benim erkekim beni beğeniyor ya gerisi fossssss

16. 8 Temmuz 2008
  17. EU1

EU1 Guest

hepsı farklı , ben cevremdekı erkeklerden mını bır arastırma yaptım kumral didiler,
    ben hala sarıyım walla sevıyorum bunu dıger turlu mutlu olamıyorum su anda

18. 8 Temmuz 2008
  19. Lys

Lys Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    selam:) ben sarışınım,,,, IQ'um tescilli olmasına rağmen,,erkeklerden hep şimdiye kadar aptal sarışın muamelesi gördüm:)) sarışın olmayı göze almak gerçekten zor bi durum:1no2:,,,,, şunu kesinlikle söyleyebilirm ki; sarışınlar aniden ve çok hızlı bir şekilde dikkat çekiyorlar ama ciddi ilşkiler için gerçekten pek tercih edilmiyorlar:),,,, şimdiye kadar güzelliğime çok iltifat duydum ama tescilli zekam hiç prim yapmadı erkekler üzerinde,,,harbiden bunlar kendileri de inanıyorlar sarışınların aptal olduklarına:dilcikar: