Esnaf Eşleri

Konusu 'Eşlerimizin Meslekleri ve Biz' forumundadır ve ahser tarafından 1 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : ahser
  1. ahser

ahser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım esım esnaf..zorlugu oldugu kadar kolaylıgıda var...buro mobılyası ve bahce mobılyası satıyoruzz..ama tatil olayı kotu..dukkanı bırakıp her dakka bıyere gıtmek zor

2. 23 Eylül 2007
  3. Hullis

Hullis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aslında iktisatçı ama esnaflık yapıyoruz ısı cam üzerine aynı zorluğu bizde yaşıyoruz

4. 24 Eylül 2007
  5. Dora

Dora KoP Coşş HaYaT ztn boş =) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benim eşimde mobilyacı.Değil yaz tatili bir hafta sonumuz bile olmazdı taki bu yaza kadar.O zorlukları bizde yaşıyoruz yani.Avantaşları olduğu kadar dezavantaşlarıda var esnaflığın.Zor olduğu kadarda pis bir iştirde.Hergün çamaşır yıkamakla geçiyor ömrümüz. Yinede çok şükür.Eşim meslegini severek yapıyor.

6. 10 Ekim 2007
  7. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    benim de eşim mobilya ve dekereson üzeri çalişyor hem yap hem satıyoruz zor vallahi evden iki erkeyinde çamaşır felan bıktık ha tatil yok vallahııııı emekli olursak o zaman ,:a015:

8. 10 Ekim 2007
  9. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    ben eşim gümüş atölyesi ve toptan satış yeri var. Tatile gelince istediğimiz zaman yapabiliyoruz ama ben işten izin alamıyorum:Roflol:

10. 6 Kasım 2007
  11. aydangelen

aydangelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimki hem turizm hem emlak...iki iş...akşam geç geliyor haliyle...tatil denirse arada 1-2 gün kaçamak yapıyoruz...yinede iş olsunda ....bu zamanda...şikayet etmemek lazım...

12. 6 Kasım 2007
  13. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimin marketi var,beraber tatil yapmamız mümkün olmuyo,iş saati de düzensiz erken açıp geç kapatıyor ve gerçekten çok zor,düğün,hatta cenazelere bile gidemiyoruz napalım geçinmek için çalışmak lazım hele de çocuk varsa ...

14. 27 Kasım 2007
  15. beste 4

beste 4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim eşimde esnaf gıda satış .esnaf eşi olmak zor.yinede allaha şükür işleri
    olsunda katlanıyoruz

16. 22 Ocak 2008
  17. alyazma

alyazma Guest

4SENEDİR EŞİM ESNAF VE3SENE BENDEONUNLA ÇALIŞTIM ŞİMDİ ELAMAN ALDIK BİRAZ OHHHH BEEE DEDİM AMA AAAA OLMUYO ELEMAN NE KADAR SAHİP ÇIKAR EKMEĞİNE .BORÇ GIRTLAKTA ŞU SIRALAR YANİ SON 3AYDIR İŞLER ZAYIF AMA YİNE ŞÜKÜR ALLAHIMA .HER ZORLUKLA GELEN BİR KOLAYLIK VARDIR ESNAFLIK ZOOOOOOOR BE:kahve:

18. 22 Ocak 2008
  19. sero_o

sero_o Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.benimde eşim esnaf ayakkabıcı bizimde tatil olayımız yok ama iş olsunda tatil yapmasakta olur geçim çok zor allah yardımcımız olsun