esnın ileri hareketli spermi 0 olan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eskisehirli2626 tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : eskisehirli2626
  1. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar esımın ılerı hareketlı sperm 0 tup bebek dedıler tutmassa yıkılırım ne maddı ne manevı yıkılırım ama nasıp tabı 12 mılyon spermı var 40 yeınde hareket ılere dogru yavas 40 20 de hareketsız bole esının sperm sonucları olan varmı varsa nasıl hamıle kaldınız normal yada asılama tup bebekmı hamıle kalan varsa arkadaslar cevap beklıyorum

2. 26 Mayıs 2009
  3. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canim benim esiminde hemen hemen ayni ve 6. denemem negatif sonuclandi.En onemlisi bizim gibiler icin buyutmesi cok olan bir merkez secmek.Bana en son blasto koydular 3 tane yine tutmadi.Lutfen benim yaptigim hatalari sen yapma ve IMCI olan yani buyutmesi yuksek olan bir merkezi sec ki dogru spermi bulabilsin Allahin cezalari.Ben durduk yerde laporoskopiyle tupumun birini bile aldirdim hep tutmayinca kanal yari acikti ordan su dokuluyor da ondan mi olmuyor diye.Simdi de tutmadi yine kimse de sana aferin cok buyuk fedakarlik yaptin demiyor.Problemin ne oldugu bilindigi halde tutmayinca sanki senin rahmin sucluymus gibi oglan tarafi sana bakiyor.O yuzden uygun diye yada adi ccok duyulmus diye bir yere gitme illaki imci olan bir yere git.Sevgiyle kal

4. 26 Mayıs 2009
  5. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim eşiminde ileri hareketi ne yazıkki %0 yavaş hareketlisi %30 ben hala hamile kalamdım uğraşıyorum 1 tüp bebek denememde negatif ama umutsuzluğa kapılma hemen kısmet meselesi bu %0 la doğal yolla hamile kalan bile var

6. 26 Mayıs 2009
  7. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Umutsuzluğa düşmeyin arkadaşlar, benim de eşimin ileri hareketlisi 0 dı. sperm sayısı 5 milyon civarındaydı. ılaç ve vitaminlerle 3. tüp bebek denememizde sayıyı 58 milyona yükseltmeyi başardık. Şimdi gebeyim çok şükür. Özellikle bu konuda seçeceğiniz merkezin labaratuvar kalitesi çok önemli. Doğal yolla bile hamile kalma ihtimali gerçekten var. Ama beklemek gerek tabi..

8. 26 Mayıs 2009
  9. ecrin.06

ecrin.06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elifcim sen tedavini nerde yaptın bana bilgi verirsen çok sevinirim bu arada seni tebrik ederim darısı bizlerin başına