ESSENSO seramik tencere/tava kullanan var mı ?

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve LightOfGod tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

24 Şubat 2013
    Konu Sahibi : LightOfGod
  1. LightOfGod

LightOfGod Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar çeyizime Essenso seramik tava ve tencere almayı düşünüyorum. çelik tencere ve tavalarımı set olarak emsandan aldım. ama seramikte lazım. essenso'yu ben evde hiç kullanmadım. çevremdede kullanan bilmiyorum. sizler hiç kullandınız mı ya da çevrenizde kullanıpta memnun olan var mı yardımcı olursanız sevinirim...

2. 26 Şubat 2013
  3. derya5838

derya5838 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    28
    ben bugun netten sıparıs ettım gelınce daha ayrıntılı yazarım tabıkı almadıysanız

4. 26 Şubat 2013
  5. tired38

tired38 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3lü setten almak istemiorum 2 li setten alcam alırsamda... ama yorumu merakla bekliorum canım:) bide anneler gunune indirim olur diye düşünüorum... ozamana bıraktım seramik setimi... aslında öyle bi indirim olurmu onuda duymadım ama tahmin ettim sadece:)))

6. 27 Şubat 2013
  7. LightOfGod

LightOfGod Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    yok daha almadım şuan çelik setlerimi tamamladım birde nevresim pike falan onlardan aldım. önce ev tekstili ve tabak, bardak onları halledeyim dedim. ama seramik sette lazım. essensoyuda internette gördüm aslında güzel gözüküyor. ben sizin yorumlarınızı bekliyorum hayırlı uğurlu olsun şimdiden güle güle kullanın... :)

8. 27 Şubat 2013
  9. LightOfGod

LightOfGod Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8

inşallah söylediğiniz gibi bir indirim olur aslında bana kalırsa sadece anneler günü diye mecbur insanlar bişeyler alcak diye pahalı bile satabilirler :) tabi bu dediğim seramik tava için ne kadar olur bilemicem :) bekleyip görücez :)

10. 27 Şubat 2013
  11. kuzgunsiyah

kuzgunsiyah Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım bende züccaciyeci olan komşumdan öğrenmiştim. Seramik fiyat itibari ile ucuz bir materyal değilmiş dolayısıyla piyasada satılan birçok marka seramik diye satıyor. Aslında bunların neredeyse tamamı teflon boyası ile üretilen ürünlermiş seramik içermiyormuş. Teflon gibi sağlıksız bir üründen kaçıyorsunuz daha sağlıksız bir ürün almış oluyorsunuz demişti. Onun önerisi de moneta ya da jumbo markalarıydı. Onların dışındakilerin hepsi teflon boyası üretimiymiş. Seramik tencere alacaksan bence fiyatı ikinci planda düşün derim.

12. 28 Şubat 2013
  13. es_dem

es_dem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de çeyizim için araştırdım ve moneta markasını tercih ettim. benim araştırdığıma göre moneta ilk seramik çıkaran marka imiş.. umarım yanlış bi tercih değildir :)

14. 28 Şubat 2013
  15. LightOfGod

LightOfGod Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inşallah. bende çoğu eşyamı aldım ama bi kaç eksiğim var onları da aldıklarımın taksitleri bitince alıcam. :)

16. 1 Mart 2013
  17. superisiarzu

superisiarzu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben tantitomdan aldım seramik tencere seti, çok memnunum

18. 1 Mart 2013
  19. LightOfGod

LightOfGod Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    güle güle kullanın :) bişey sorcam en çok hangi tencereler işinize yarıyor. derin tencereler çok derin gözüküyor şuan için gözümede kullanışlı oluyor mu ? ben şuan annemin evinde de daha çok küçük tencerelerle yapıyorum bişey yaptığımda büyük tencereleri pek kullanmıyorum. ama evlendiğimde nasıl olur bilmiyorum tabi :)