Estee lauder fondöten mi,MAC mi?

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve helenic tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : helenic
  1. helenic

helenic Guest

merhabalar,
    ben lancome photogenic fondöten kullanıyorum 1 yıldır.Gayette memnunum.opuyorumnanaktan
    Şimdi bir tane farklı alayım yanına diyorum,öneriniz MAC mi,estee laudermı?

cildim karma ama kuruya dönük...
    ayrıca kapatıcılığı yüksek olsun istiyorum.

Estee Lauder. individualist.i kullanmıştım ama bu tr.de yok galiba.ben dutty free.den almıştım...Gayet memnun kaldım. Ama bir double wear var sanırım,onu mu önerirsiniz yoksa MAC studiofix.mi?bayanssulusmile

Deneyen bayanlar önerinizi bekliyorum :KK66:olumunekankayizsmile

2. 7 Mart 2010
  3. tugibu

tugibu pamuk prenses :)) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben kapatıcılık konusunda m.a.c diyorum eğer cildin karma ise sivilce falanda yapmıyor kaydirigubbakcemile2 bunlar profesyonel zaten diğerleride normal kozmetiğe giriyo:hulya: istersen birde sana kryolan önerebilirim bilmiyorumkismile

4. 7 Mart 2010
  5. helenic

helenic Guest

Hmm mac diyosun yani CADIARZU Kryolan günlük kullanımda ağır kaçar diye düşünüyorum...Onu porselen makyaj için kullanıyorlar sanırım bilmiyorumkismile

6. 7 Mart 2010
  7. tugibu

tugibu pamuk prenses :)) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kapatıcılığın en yükseği diyelim ona... günlük kullananlarda var ama ıslak süngerle hafif sürüyorlar kaydirigubbakcemile2 bence o kadara gerek yok m.a.c işinizi görür ben size alternatif olarak söyliyim dedim bilmiyorumkismile karar sizin buyrunnnnnnnnn

8. 26 Nisan 2010
  9. BurcuMucizeiihtisam

BurcuMucizeiihtisam bekle Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende Estee Lauder Double Wear diyorum kesinlikle olağanüstü doğal görünüyor ama yeterli süremelisin fazlasını sürmemelisin.Fiyatıda uygun heryerde 84 lira iken ben daha yeni aldım 70 tl ye gg den

10. 30 Nisan 2010
  11. Tupenga

Tupenga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bilmiyorum biliyormusunuz ama mac ve estee lauder zaten ayni firma cikisi ben gecen sene almanyada douglasda calisiyordum orada haliyle bazi sirlar aciklaniyor şakkıdı bunu paylasayim dedim.ayrica mac de vardi calisdigim yerde arada ben de kullandim pudrasina gelince fondöten ile birlikde kullaninca acayip birikme yapiyor cilde cünki studio fix zaten yogun kapatici özellikli bide altina fondöten sürünce iyice bir tabaka olusuyor.bir sencenek yapmak lazim ya pudra kapatici olmasi gerek yada fondöten delikafadulden

12. 8 Mayıs 2010
  13. gilmoregilmore

gilmoregilmore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben mac studio fix kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum,kesinlikle öneririm:KK66:

14. 19 Mayıs 2010
  15. Angelica_

Angelica_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tupenga; evet her iki firmada ELCA markasına ait, onu mu demek istediniz aynı çıkışlı derken onu kast ettiniz sanırım? MAC'in herşeyi bana göre mükemmel ama fondoten deyince kesinlikle Estee Lauder daha iyi bence...

16. 20 Mayıs 2010
  17. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mac bende yenı aldım cok guzel benım cıldım kuru nemlendırdı cıldımde cok hos durdu

18. 22 Mayıs 2010
  19. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    estee lauder diyorum bebek gibi yapıyor cildimi ..mac inde studio fix pudrası var birikme yapıyor pek begenmedim ama fondoteninide denicem ama estee kadar memnun kalcagımı düşünmüyorum