Estee Lauder Sensuous

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve pembelii tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : pembelii
  1. pembelii

pembelii oğluşum aşkımm Üye

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    Kızlar bugün tekin acara gitmiştim hypnotic poisona bakmaya. girişte bir bayan bana bu parfümü bir deneyin Türkiye'ye yeni geldi dedi ve bileğime sıktı. benim aklımda hypnotic poison olduğu için pek önemsemedim orada da hypnotic poisonı bulamadığım için çıktım gittim ama biraz gezdikten sonra bi bileğimi koklıyım tekrar dedim ve çok beğendim sonra bi daha sonra bi daha koklıyım derken aşık oldum bu kokuya ve tekrar tekin acara döndüm kaydirigubbakcemile3 ben bu kokuyu çok beğendim dedim ve almaya karar verdim biraz fiyatı fazlaydı ama çok beğendiğim için annem hadi doğum günü hediyesi olarak alıyım sana dedi yoksa almazdım sanırım.gerçi hypnotic poisonla aynıydı fiyatı.ama ilerleyen günlerde daha da düşer herhalde fiyatı çünkü daha türkiyeye geleli bi hafta olmuş öyle dedi bayan.ama bi kokusuna bakın derim ben çookk beğendim koklayıp duruyorum ikide bir kaydirigubbakcemile3 tabi zevkler farklıdır beğenen de olur beğenmeyen de.ben sadece burda yeni çıkan bi parfümü tanıtmak istedim
    resmi de bu kızlar
    http://3.bp.kadinlarkulubu.com/_BkO1fat72jA/SGK6VZlhM2I/AAAAAAAABog/jRD8D_QrB_0/s320/Estee+Lauder+Sensuous.jpg

perfume love bunu beğendi.
  2. 3 Kasım 2009
  3. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Nasıl bir koku cnm,çiçek kokusu mu,baharatlı mı?

4. 3 Kasım 2009
  5. pembelii

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    Tekin Acarın sayfasında bu parfümün özellikleri şu şekilde verilmiş:
    ÖZELLİKLERİ
    Duyulara hitap eden esansı yakalamak için, Estée Lauder 'Odunsu Kehribar' adındaki yeni parfüm kategorisini tanıttı, Sensuous parfümü kadının en sıcak, en kadınsı tarafını ortaya çıkarmak için, onun yumuşaklığını, zarafetini, gücünü hissettirmek için yaratıldı. Estee Lauder Sensuous, atmosferik çiçekler tarafından sarılmış eritilmiş odun ve kehribar, bal dokunuşu ve karabiber notaları ile zengin ışıltılı bir parfümdür. Sıcak notalarında eritilmiş odun ve kehribar, kadınsı notalarında yasemin, zambak, manolya ve ylang, ışıltılı notalarında ise erimiş sandalağacı, karabiber, sulu mandalina ve bağımlılık yaratan şerbet gibi doğal bal, çekirdeğindeki odunların modern ışıltısını yansıtacak şekilde, büyüleyici ve uzun süren şehveti yaratmak için birleştirildi.

6. 3 Kasım 2009
  7. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ankamall daki tekin acarı mı diyorsun.çünkü aynı sekilde bende gittim bana da yeni geldi diye bir kız bu parfümü sıktıkaydirigubbakcemile3
    2008 yılında cıkmıs bu parfüm ama tr ye yeni gelmiş demekki bende cok begendim bal varmış içinde

8. 3 Kasım 2009
  9. pembelii

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    evet canım ankamall deki tekin acarı diyorum.
    evet önceden çıkmış ama türkiyeye bi hafta olmuş geleli
    çok güzel ama yaa koklayıp duruyorum burnum koku almaz hale geldi artık kaydirigubbakcemile3

10. 3 Kasım 2009
  11. usimal

usimal hayallerim gerçek olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fiyatını merak ettim sakıncası yoksa

12. 3 Kasım 2009
  13. pembelii

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    206 liraya aldım 100lüğünü

14. 4 Kasım 2009
  15. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten cok güzel bir koku ve bayada kalıcı.güle güle kullan cnm parfümünü gerçekten cok güzel bir seçim yapmışsın :asigim:

16. 4 Kasım 2009
  17. pembelii

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    çok teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

18. 4 Kasım 2009
  19. Arina

Arina ღღ Annesinin miniği ღღ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Çok merak ettim kokusunu açıkcası. Bir ara gidip bakayım... Idole alacaktım; ama bu da güzelse bunda karar kılabilirim..