Estee Lauder tavsiye etmiyorum.nedenmi?

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve benoctobus tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : benoctobus
  1. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. 27 Ekim 2010
  3. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben bunu dun aldım benı takıp eden varsa goz altımdakı ınce kırısıklıklardan cook sıkıntılı oldugumu bılenler vardır eger goz altınızda kırısıklık yoksa morlukları guzel kapatıo ama kırısıklıkları resmen ıkı kat fazla gosterıo eger sadece gozaltı morluk problemı olan varsa 62 tl ye aldım dun 50 ye satabılırım... gerı verme sansım varmı bılmıyorum debbenhams dan aldım?? eger bole bı ısıkıntınız vrsa kesınlıkle almayın

4. 1 Kasım 2010
  5. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar neysekı bugun gıdıp gerı verdım yerıne ındırıme gırmıs super bı canta aldım sevgıler:)

6. 4 Kasım 2010
  7. evaaa

evaaa yaşamak ne güzel :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    iyi etmişsin canım bende estenin bi dönem yüz kremi ve göz kremini kullandım hatta göz kremını kullanmadım hala duruo bnde hiç sevmedım cilt ürünlerini makyaj ürünleri güzel ama

8. 4 Kasım 2010
  9. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben göz altı kapatıcısı aldım ama cok kuru goz altı ıcın uygun bı urun degıl lınkını attıgım sıtedekı arkadasta yazmıs yanı eeger alıcak olan varsa 2 kere 3 kere dusunsun derım ama memnun olan varsa bılemem tabbı:)