Estetik / Dr.Melike Erdim'e ameliyat oldum ok baarl geti

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve yaseminbe tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : yaseminbe
  1. yaseminbe

yaseminbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar, özellikle kafanız karışıksa,estetik ameliyat olup olmamakta kararsız sanız sizi olumlu olumsuz tüm konularda son derece aydınlatıyor.sempatik ve çok zeki bir bayan.yanına gittiğimde çok sıcak karşıladı, başka doktorlara da gittim fakat ondan aldığım pozitif elektriği diğerlerinden alamadım. Özellikle göğüslerinden şikayetçi olan tüm bayanların mutlaka melike hanımla bir görüşme yapmasını tavsiye ediyorum. hepinize selamlar

sisy bunu beğendi.
  2. 9 Kasım 2009
  3. moonsoon

moonsoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    gule gule kullan cnm:)göğüs ameliyatımı oldun cnm ağrı sızı varmı?bende doum yaotım 6 ayım dolsun karın gerdırme yaptırıcam ama aylın hanıma dıyedusunuyorum gercı görusmedım kendısıyle bakalım ama sureklı kafamda olan bu amelıyat esımdende ızın kopardım ama bı turlu net bısey olusturamıyorum kafamda bazen ınanamıyorum böyle bısey ıstediğime ve yaptrıcağıma ama kesınlıkle olucam baska caresı yok

4. 10 Kasım 2009
  5. yaseminbe

yaseminbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    bence melike hanımla bir görüş derim ayrıca kafanda çok büyütme doktorla görüştükten sonra daha rahat karar verirsin.hem görüştün diye illa ameliyat olmana gerek yok.niye aylin hanım ı düşünüyorsun,soyadı ne? kafanda sürekli meşgul olacağına gerdir kurtul derim:) ama sen bilirsin.selamlar,

6. 10 Kasım 2009
  7. moonsoon

moonsoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    aylin karanlık herkezden onun adını duyuyorum kendısıylde mailleştik ve cok cıcı bı bayan

8. 16 Kasım 2009
  9. shinyshine

shinyshine Guest

anladığım kadarıyla siz amliyat olmuşsunuz,güle güle kullanın yeni memişleri..yerimseniben melike hanım medicanaın doktoru yanılmıyosam...fiyatlar nasıl biraz bilgilendirseniz bizi...kaydirigubbakcemile5

10. 24 Mart 2010
  11. pink_sea

pink_sea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm herkese
    meme büyütme operasyonu oldum 6 gün önce melike erdim medicana hast 4500tl fiyt cok memnunum sonuctan.ameliyattan kimse korkmasın ondn sonrasında asıl olay ağrılarınız oluyor.ben sonuctan cok memnun kaldım dr melike hn da cok ilgili birisi sizi son derece motive ediyor ilgilenen arkadaslarıma tavsiye ederim...

sisy bunu beğendi.
  12. 23 Şubat 2011
  13. oykcrn

oykcrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum size kaç cc takıldı merak ettim doktorunuzu tavsiye ediyormusunuz.

14. 23 Şubat 2011
  15. oykcrn

oykcrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum size hangi kesiden kaç cc konuldu kas altımı yoksa üstümü doktorunuzdan memnunmusunuz?bana bilgi verirseniz sevinirim..

16. 23 Şubat 2011
  17. oykcrn

oykcrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelikle geçmiş olsun güle güle kullan :)):nazar:Bende doktor araştırıyorum size kas altımı üstümü yapıldı kaç cc bilgi verirseniz sevinirim....

18. 2 Temmuz 2011
  19. ESRAXE

ESRAXE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    melike hanım çok iyi diyorlar,burdada yorumlar hep olumlu,asistanı fatma hanımla görüştüm önümüzdeki pazartesi muayene olucam inşallah. hem burun hem göğüs,tecrübelerimi paylaşırım,