Estetik iin para biriktirilir?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve kissmett tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kissmett
  1. kissmett

kissmett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    estetik olmak icin paranizi nasil biriktirdiniz ben birturlu biriktiremiyorum:KK43: yazin yakup avsara burun estetigi olmayi dusunuyorum ama en az 3-4 milyar biriktirmem lazim.....siz nasil paranizi denklestirdiniz...fikirlerinize ihtiyacim varsenağlama

2. 20 Mart 2009
  3. playerain

playerain Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı derten ben de yanıyorum...üstelik iş yerimden maaşta alamıyorum ve bir an önce ameliyat olmak istiyorum.sen ne güzel en azından doktor bulmuşsun.ben onu da bulamadım henüz.tek bildiğim estetik olmak istiyorum ama cep delik cepken delik:KK43: acaba kredi mi çeksek ha:)

4. 21 Mart 2009
  5. MMERYEMM

MMERYEMM O BİR TICKETTINGCI :):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BENDE PARA BIRIKTIRIYORUMM...AMA NE SEKILKDE DENKLESTIRIRIM O MECHULLbenneyaptımki

6. 23 Mart 2009
  7. ashle

ashle minik tırtıl Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar ben 1.5 milyara oldum izmirdeyim ama konyada oldum çokta güzel oldu.kıyamam size ya bende parayı kafama takıyodum ağlıyodum olamıcam diye:KK43:((inşallah sizde olursunuz

8. 24 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

canım bi baya guzel bir fiyata yaptırmışsın ... ama insan korkuyor ucuz oluncada iyi yapmazlarmı acaba diye resimlerin varmı varsa bi koyarmısın bakalım eski yeni haline ... hangi hastahane ve kim yaptı amliyatını ...???:uhm:

10. 29 Mart 2009
  11. painqi

painqi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım hangi hastanede yaptırdın bende merak ettim konyada oturuyorum ve ameliyat olmayı düşünüyorum bende konyada hangi doktora yaptırdın?

12. 11 Nisan 2009
  13. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende amelıyat olmak ıstıorum ama doktor bulamadım ankarada yasıorum bıldıgınız ıyı bır doktor varmı acaba

14. 20 Nisan 2009
  15. EU1

EU1 Guest

kızlar bende para biriktirenlerdenim öğrenciyim üstelik, hadi siz çalışıyorsunuz maaş alıyorsunuz bende oda yok öğrenciyim bursları biriktiriyorum bide size bi fikir olur belki kendime şöyle büyükçe bi kumbara aldım içine her gün para atıyorum bazen 5,10 milyon bazen de 5 kuruş atabiliyorum:eek: ama yavaş yavaş birikiyo bi arkadaşım bana bu fikri vermişti yıl boyunca eline para geçtikçe atmış bu yıl sonra kumbara dolunca atmış ve içinde tam tamına 1milyar çıkmış ben çok şaşırdım çünkü için 5kuruşlar da vardı 1 lirada ama demekki damlaya damlaya birikiyo gerçekten.sizde yapın ben bunu ekstradan bişi olarak yapıyorum yani demem o ki paranızı biriktirin ama birde kumbarayada bişiler atın sonucu görünce mutluluktan havalara uçuyo insan:sm_cool: çünki inanamıyosun bi teneke parçasının içinde bu kadar paranın olacağınadelikafadulden

16. 7 Nisan 2011
  17. turra

turra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benım de paraya ıhtıyacım var ne ogrencıyım ne de calısanım:KK43:(

18. 13 Nisan 2011
  19. seronita