Estetik olan Arkadalarm biraz destek verin ltfen

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve aysu3866 tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : aysu3866
  1. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende stetik yaptrmak istiyorum ama çook korkuyorum kızlar ya.neden mi hani tampon koyuyorlarya acaba ayılırken nefes almak zormu oluyor.ben çok bunalıyorum ya aklıma geldikçe ruhum sıkılıyor sanki ölcekmişim gibi hissediyorum nefes alamayıpta.sizler nasıl oldunuz kolaymı nefes almak canlarım..ayılırken falan zorluk oluyormu..tek korkum bu tamponlar napcam ben yaaa:1no2:

2. 22 Temmuz 2009
  3. spring352009

spring352009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım korkma.ben olmadım ama olucam..az kaldı ..karar verirken çok zorlandım ben..bir kaç doktora gitmeden sen de karar verme derim. ama ameliyat zorlumu diye soracak olursan ameliyat olup bitiyor acı duyulmuyormuş ama sonrasında 1 hafta biraz zorlanabilirsin.bak forumları okursan arkadaşlar her detaydan bahsetmiş. ben okuya okuya sanki olmuş geçirmiş kadar oldum..insan zamanla hepsini buradan öğreniyor..bol şans

4. 22 Temmuz 2009
  5. EU2

EU2 Guest

korkma şekerim agzından nefes alıyosun bir kaç defa alınca zaten alışır gidersin ameliyat psikolojisi kafana yattımıdı işde benim burnum kapalı olacak diye dusundun an cok zorluk cekmes agzından almaya yonelirsin ...
    gerci bende bir gece durdu tampon 3 gun duranlar ne dusunuyor bu konuda sormak lasım tabi :)
    ama korkacak pek bişey yok oyle daral felende gelmiyo grip gibi dusun kendini aynen oyle oluyo :)

6. 22 Temmuz 2009
  7. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım ya olcam olmaya da karar verdimde tek o sorundan korkuyorum ayılıyimde sağ salim:dance:eek:ndan sonra sorun değil tampon hani ayılma anından korkuyorum işte inşallah korktuğum gbi olmaz allahımm

8. 22 Temmuz 2009
  9. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende çok korkuyordum nasıl ağzımdan nefes alıcam nasıl masaya yatacam hadi uyanamazsam gibi düşüncelerden kendimi alamıyordum sağolsun doktorum hep destek verdi forumdada arkadaşlar içimi rahatlattı ama heyecanı korkuyu bir türlü üstümden atamadım tamponlarım çıkarılırken hiç acı hissetmedim hiç korkma canım korktuğun kadar değil inan a.s.

10. 22 Temmuz 2009
  11. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy canım beniiim inşllh öyle olur benim kide aynı sen gibiyim yani bende..bende herkes gibi sorunsuz atlatırım inşllh ...destek verin bana ne olur

12. 22 Temmuz 2009
  13. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sonucunu düşün bak bizim burunları gördün hiç ağrımız sızımızda olmadı inan hepsi geçecek doktorunu iyi seçmelisin en önemlisi o zaten a.s.

14. 22 Temmuz 2009
  15. Gamzei

Gamzei Guest

benim tampon 5 gün durmuştu nefes alamamak kötü bişi gerçekten,ama agzından alıyosun
    öyle boğulma hissi olarak düşünme yani..benim tampon tıkanmıştı o yüzden alamamıştım nefes,yoksa silikon tamponlarla nefes alınabiliyomuş bile..
    benim en büyük korkum ameliyat sırasında uyanmaktı :))))
    olmadı tabi öyle bişi,ameliyat boyunca uyudum tam 4 saat.
    acı yok,ara sıra minik minik sızladı,baş ağrısı oldu,birde şişmenin verdiği gerilme hissi..
    dışardan ızdırap çekiyomuşuz gibi görünüyo morluklar şişlikler falan..ama yok öle bişey.

16. 22 Temmuz 2009
  17. EU3

EU3 Guest

valla güzelim ben 91919191 kez ameliyat oldum...ondan hic korkma burun ameliyati abartildigi kadar degildir...agri sizi belki kisiye göre degisebilir ama oda pek nadir olan birseydir...relax :ecrin_bebek: tek düsünmen gereken sey ameliyattan sonra cildin yine nasil eski haline gelmesi...laelaelaelaelae
    benim aklimda hep o vardi...kafamçokkarıştı

18. 22 Temmuz 2009
  19. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ameliyat sonrası delikli silikon tamponlar sebebiyle ben rahat nefes alıyordum, harikaydı hatta, ama kan sızmaya başladıkça tamponlardaki delikler kapanıyor o zaman da ağzından nefes alıyorsun. ayıldığımda benim tek derdim tuvaletimin gelmesiydi, zırt pırt kalktım zaten :eek: