Estetik

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve you_know tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : you_know
  1. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    Kadının biri, 46 yaşındayken kalp krizi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor. Ameliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir Azraili görüyor ve soruyor: 'Benim saatim geldimi?' Azrail cevap veriyor: 'Hayır, senin daha 43 sene, 2 ay ve 8 günün var'. Narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor. Yüzünü gerdiriyor, dudaklarını doldurtturuyor ve göğüslerini düzelttiriyor. Kısacası: 'Yeniden doğmuş gibi' Daha uzun bir süre yaşayacağını bildiği için şimdi, o kadar ameliyatın değdiğini düşünüyor. Son ameliyattan sonra, hastaneden tamamen yeni bir insan gibi çıkıyor. Tam karşıdan karşıya geçiyorken ambulans çarpıyor ve ölüyor. Azrail'e soruyor: '40 seneden daha fazla yaşayacağımı söylemiştin neden o zaman bana o ambulansın carpmasini engellemedin? Azrail cevap veriyor: 'Kız, allah canını almasın ben seni tanıyamadım ki :)))kaydirigubbakcemile3:roflol:

2. 22 Nisan 2010
  3. LittleQueen

LittleQueen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O da güzel zemuszemus

4. 25 Haziran 2010
  5. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    çok kımik arkadaşlar nerden buluyonuz bunları çok güldüm allahda sizi güldürsün