Estetikli Burnunuza hzma takar msnz?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU3 tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

?

estetikli burna hızmaa?

1. ben taktırırım nolcak kii

Oylanma: 24
    46,2%
  2. ayy hayattaa taktırmammm asla asla aslaa

Oylanma: 14
    26,9%
  3. bilmem ki emin degilimm

Oylanma: 14
    26,9%
    6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar merak ediyorum daa estetik yaptırdıgınız burnunuza hızma takar mısınız? hani mıknatıslı olanlar takılır ondan bahsetmiyorum su deldirenler var yaaa :kedi: valla ben burnuma bırakın hızmayı el bile sürdürtmemm mafoldumben sizin fikirlerinizi de merak ediyorumm gamyoncuiremsu

2. 6 Temmuz 2009
  3. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben inanılmaz seviyorum ve çok istiyorum ama bukadar erken değil tabi.Hele şöyle 1 sene geçsin bakalım.ıyice otursun ve sağlamlaşsın o zaman düşünücem yaptırmayısositososito

4. 6 Temmuz 2009
  5. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Valla estetik yaptıracak cesareti bulmuşsam hızma dediğin nedir altı üstü ufacık bir delik yaptırırdım ondan mı kurkacağım yani.:jeyyar:

6. 6 Temmuz 2009
  7. EU1

EU1 Guest

bende çok seviyorum hep istemişimdir ama önceden burnumdan ilgiyi uzaklaştırmaya çalışırdım o yüzdende daha çok ilgi çekicek diye yaptırmadım ama şimdi burnum tam olarak otursun hemen taktırıcam zemuszemus

8. 6 Temmuz 2009
  9. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet taktırmayı bende düşünüyorum ama şuan değil en az 1yıl sonra :) belki kıyamam burnuma bellide olmaz hani =) bu arada ebrucum ben senin resimlerini hiç görmedim canım

10. 6 Temmuz 2009
  11. cansoo

cansoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    bnm estetikten önce burnumda hızma vardı ama şimdi hayatta yapamam sanki tüm burnum parçalanır gibime gelio burnumu eskisi gibi hissetmem şişlerinin geçmesi fln gerekli yaptırmam için. yani 1.5-2 yıl o da..

12. 6 Temmuz 2009
  13. EU1

EU1 Guest

canım burnuna kıyamama konusunda bişey söyliyim burun öyle bir yapıya sahipki hızma için açılan delik bir hafta boyunca birşey takmadan durursa hemen eski haline dönüyor a.s
    kardeşim yaptırdı ondan biliyorum kapandıktan sonra yeniden deldirmek zorunda kaldı ama çok ağrı yapan bir olay bilginiz olsun :1rolleyes: ben cesaretimi toplıyım burnumda kendisini toplasın yaptırcam :roflol:

14. 6 Temmuz 2009
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    burnum 10 yıldır delik.hiç sorun yaşamadım.hiçte kapanmadı..ama ben estetik yaptırmam burnuma..diyelim yaptırdım,hızmamı da takarım

16. 6 Temmuz 2009
  17. EU1

EU1 Guest

ebrucum bende resimlerini görmedim :eek: niye bize göstermiyon sennn mafoldumben

18. 6 Temmuz 2009
  19. cilek.35

cilek.35 Guest

aa nolcak kız taktırın bişi olmaz,ben sevseydim taktırırdım mesela ama sevmıyorum sümük gibi ne o öle:bbo: