estetikten sonra burun eti şişmesi

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve AskAsk tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : AskAsk
  1. AskAsk

AskAsk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merheba arkadaşlar,
    2 ay önce burnumdan estetik oldum ama burun eti yani sağ tarafımdaki (konka) şişdi.
    böyle bir sorunla karşılaşan varmı?
    şimdiden tşk.

2. 19 Mart 2011
  3. nabeke

nabeke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim de sağ tarafım şiş. Doktor geçecek diyo ama 3 ay oldu nerdeyse

4. 27 Mart 2011
  5. Misterio

Misterio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kime oldun ameliyat

6. 27 Mart 2011
  7. serpilce55

serpilce55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba vallahi konuyu okuyunca dayanamadım yorum yapmak zorunda hissettim kendimi ama sizi telaşlandırmak istemem en iyisini doktorunuz bilir yinede çünkü ben 2. ameliyatı açtığınız bu konu yüzünden oluyorum.Yani üst sağ kemiğim şişti 8 ay oldu ben olalı ve geçen hafta doktora gittim şişlik değil kemik açılması imiş o yani şiş değil kemik dedi ve tekrar operasyon oluyorum 2 gün sonra malesef daha önce de 1 revizyon olmuştum kıkırdak oynadığı için.Artık kendimi bir estetisyen gibi tüm sorunlarda uzman gibi görüyor hemen hemen her konuda aydınlatacak kadar insanları bilgi birikimim var diye tabir ediyorum estetik olacak kendi arkadaşlarıma.Yine de herkesin sorunu aynısı olacak diye bir kaide yok.Umarım geçici bir durumdur sizinki geçmiş olsun.

8. 27 Mart 2011
  9. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    cnm peki ne gibi rahatsızlık vardı burnunda nasıl anladın kemik açılması olduğunu doktor söylemeden yani benim de sağ kemik hafşf çıkıntılı ve çıtırdıyorda

10. 27 Mart 2011
  11. ayserose88

ayserose88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu burun ameliyatlarında hep mi sorun oluyo arkadaşlar bende olmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum yaaaaaaaa

12. 27 Mart 2011
  13. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    yok cnm sorun olmaz genelde korkmana gerek yok bende çok korkardım şimdi iyiki olmuşum diyorum bende bir çıtırdama var ama benden kaynaklı hatadan olabilir cnm hem ben deviasyonda oldum estetikle alakası yok bu durumun

14. 27 Mart 2011
  15. ytuesra

ytuesra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Böyle bir problem nede kaynaklanıyor yapmamız ya da yapmamamız gereken şeyler varmı? Umarım en yakın zamanda iyileşirsiniz Geçmiş olsun

16. 27 Mart 2011
  17. serpilce55

serpilce55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Canım öncelikle lütfen telaş yapmadan okuyun yorumlarımı yani ben 3 kez işlem gördüm diye herkes anlattığım şeyleri okurken aaa bende de şu oluyo bu oluyor diye sakın endişeye kapılmasın dediğim gibi en iyisini doktorlarımız bilir.

Şöyle anlatayım benim ilk 3 ay hiçbir sorunum yok aksine harika bir burun ortaya çıkmıştı sonradan kıkırdak kısmında çıkıntı oluştu revizyon oldum ve 8 ay geçti şimdide sağ tarafta şişlik var ben ödem sanıyorum meğersem kemik açılması olmuş ve sonuç salı günü ameliyat.Yani demek istediğim şu herhangi bir sorun olmaksızın kendiliğinden gelişiyor olaylar özellikle de tam oturdu ödemler gitti derken.Yani ilk 3 ay herşey harika derken 8 ayın sonunda bende herşey yaşandı.Ne bir darbe aldım ne hor kullandım burnumu soğuk ve sıcağa çok dikkat ettim.Dediğim gibi bünyesel bir şey o nedenle bekleyip göreceğiz hepimiz aylar geçmesi gerekiyor.Çıtırdamasını sorun etme bende de oluyor bazen sanırım kemik kaynıyor o normal.

18. 27 Mart 2011
  19. serpilce55

serpilce55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Teşekkür ediyorum.Arkadaşlar şu var burun ameliyatından sonra yapmamız gereken tek şey burunu darbelerden korumak başka hiçbir şey yapamayız.Ne yapabilirzki sadece masaj ise masaj yok ise onuda yapamıyoruz.O nedenle ben ki burnumu 8 aydır hiçbir şekilde darbesiz,sıcaktan-soğuktan esirgeyerek bu noktaya geldim demekki yapabileceğimiz tek şey sabırla beklemek ve olacak birşey varsa oluyor malesef.Ufak tefek sorunları kafanıza takıp büyütmeyin benim dışarıdan çok belli olmasa inanın asla tekrar olmayı istemezdim psikolojim bozuldu resmen ya şu salı günü geçse de rahatlasam.