Estetisyenim,her türlü sorunuzu cevaplayabilirim

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve winx perisi tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : winx perisi
  1. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    herkese meraba arkadaslar

estetısyenım konulara goz attım ve gercekten karsılık bulunmasına gerektıgım sorularla karsılastım.bu yuzden ozelede yazabılırsınız sorularınızı ıctenlıkle cvblayabılırım...buyrunnnnnnnnn

2. 6 Temmuz 2010
  3. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    Ben hemen sorayım o zaman :) ığneli uygulaması yapıyorsunuz anladığım kadarıyla, uygulamadan sonra minik kabuk oluşumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir de kabuklanmadan sonra hafif lekeler kaldıysa ne önerirsiniz? Kremleri ne kadar daha kullanmak fayda eder, ne süreden sonra boşa kürek çekmiş oluruz?

4. 6 Temmuz 2010
  5. leylaq

leylaq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kollarda ve belde ve bacaklarda kac seansta bitmeli ve hangi numara ignelerle calisiliyor

6. 7 Temmuz 2010
  7. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    canım kabuk baglamaları normal dır.medıcasol yada bepanten kremlerını kullanabılırsın morarmalar veya kanamalar kıl kokune yanlıs girmeler sonucu olusur.lekelr ve kabuklar bı kac gun ıcerısınde gecer endıse etme tatlım.

8. 7 Temmuz 2010
  9. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    canım kol ıclerıne ıgnelı epılasyon yapılamaz ancak dıs bolgesıne yapılır.kol ıclerınede en fazla 4nolu ıgne.dedıgım gbı ben fazla kalın ıgne kullanmıyorum gozeneklerı genıslettıgı ıcın. seans aralıklarıda senın vucuduna baglı,kıl yapına baglı metabolızme hızına kılların buyume hızına baglıdır.kımı ınsanda 6 ayda kımınde 3ayda kımınde 1 senede etkısını gsterır ama bırdaha seansa agdadan daha gec cıkmaaya baslar onu soyleyebılırım.lazer epılasyonada basvurma hem ekonomık deıl hemde ayva tuylerıne etkısını gostermıyor ınce kılları okumadığı gbı kalınlastırıyor tatlım eklemek ıstedım.

Son düzenleme: 7 Temmuz 2010
  10. 8 Temmuz 2010
  11. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    Ben aslında kalan izleri sormak istemiştim. Yani eski, aylar önce yapılan uygulamalarımdan kalmış izler var hala bazı bölgelerimde malesef. Onları için şu an Madecasol kullanmanın bir faydası olur mu? Önerebileceğiniz bir şey var mı?

12. 8 Temmuz 2010
  13. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    canım onlar ıcın yapabılecegımız bısey yok maalesef..sen yenı uygulama yaptıracaksan aklında bulunsun keseden lıfden sudan medıkasol yada bepanten dısındakı kremlerden uzak dur 24 saat boyunca

14. 8 Temmuz 2010
  15. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    silverdin hakkında ne düşünüyorsunuz?

16. 8 Temmuz 2010
  17. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    canım o genelde yanıklarda ve enfeksıyonlarda kullanıyolar anladıgım kadarıyla senın problemlerın farklı ben musterılere hep medıkasol yada be panten onerıyorum. onerdıgım kremlerde bu amacla kullanılıyor cunku.bı ara pıyasan cekıldı dıye duymustum canımcım oyuzden rıske atma kullanma derım

Son düzenleme: 8 Temmuz 2010
  18. 8 Temmuz 2010
  19. eylul1

eylul1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende lpc lazer ile 15 senqaslık paket aldım fakat azalma olmadı genitalda az kaldı iç dudak ne baçaklarım ne kollarım bitmedi neden olabilir yada daha iyi makina varmış beyaz tüyleri bilem gören nedir ne kadardır onla ilgili bilgi alabilirmiyim