estradiol hakkında bilgisi olan var mı???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

14 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar merhaba 3-4 aydır denemelerim oldu herşey normaldi ateş ölçümü salgı takibi uygun sağlıklı beslenme ile destekledim fakat hamilelik olmadı.Bu gün adetimin üçüncü günü ve ben hormon tahlili yaptırdım lh fsh prolaktin testosteron estradiol hepsi foliküler faza uyuyo yani normal sadece estradiol 55.65 yüksek çıktı normal değerler 12.5-16.6 arası Bu konuda bilgi ve tecrubelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum:))

2. 14 Aralık 2007
  3. EU1

EU1 Guest

nette okadar araştırdım fakat senin dediğin kadar net bi ifade bulamadım işallah sadece stresten dir en kısa zamanda bidoktora görünecem haziranda gittiğimde kist filan yoktu hayırlısı ilgin için teşekkür ederim hayatım sevgiyle kal:))

4. 15 Aralık 2007
  5. EU1

EU1 Guest

E2 hormonu adetin 3.gününde 31 çıktı,,adetin 13,günü 140 ve adetin 15.güü 268,,,doktorum bu sonucun oldukca iyi olduğunu yumurtlamanın olduğunu söyledi,,,,umarım yardımcı olabilmişimdir

6. 15 Aralık 2007
  7. EU1

EU1 Guest

nuraycığım bu arada kuzenim var bebişi olmuyo onun için GNC (doğal bitkisel beslenme desteği ilaçları)dan iki ilaç aldım eşinin sperm sayısı azdı ve ona arginmax mens-içeriğindeki bazi maddeler vitaminlerin dışında sperm sayısını ve canlılını artırıyo ve esas kuzenime de arginmax womens o da daha sağlıklı yumurta üretip yumurtlamayı kolaylaştırıyo incelemeni tavsiye ederim sen onların doğal bitki halini bulabilirsin bi çoğunu sen zaten her zaman herkese tavsiye ettiğin şeyler yani seleniyum e vit a vit çinko v s bu akşam yabacı bi kitapta okudum spermi öldüren kombinasyon e vitamini ile birlikte c vitamini kullanılırsa riskli ve çok tehlikeliymiş spermi öldürüyomuş

8. 15 Aralık 2007
  9. EU1

EU1 Guest

kadın ve erkeğin formundaki etkili madde arjinin C. organlarındaki canlanma tazelenme ve kan dolaşımını tazeleme ve onarma etkisine sahip incele derim

10. 15 Aralık 2007
  11. EU1

EU1 Guest

ilgin için çok teşekür ederim canım biraz rahatladım benzer olayın olmasından işallah hiç bi zaman böyle teredütler yaşamayız selamlar

12. 15 Aralık 2007
  13. EU1

EU1 Guest

ayyyy sen bi tane sin ne kadar sevindim bilemezsin işallah sorun derecesinde değildir ya ben senin hakkını nasıl ödeyecem çok çok sağ ol hayatım :))

14. 15 Aralık 2007
  15. EU1

EU1 Guest

yahuu ben biraz değil baya dışında kaldım konunun.aceba bendede var mıdır diye düşünmeye başlamıştım.Arkadaşım bizim biran önce yapmamız gerekiyo bebişi yaşlandıkça neler çıkacak daha başımıza

16. 15 Aralık 2007
  17. EU1

EU1 Guest

Nureren sanırım bu durumda değerlerin iyi.sevindim.ben hiç böyle ayrıntılı hormon testi yaptırmadım rutin bakılanlar dışında.Yaptırmama gerek varmı sizce

18. 15 Aralık 2007
  19. EU1

EU1 Guest

QUOTE=suzeynep;1674909]yahuu ben biraz değil baya dışında kaldım konunun.aceba bendede var mıdır diye düşünmeye başlamıştım.Arkadaşım bizim biran önce yapmamız gerekiyo bebişi yaşlandıkça neler çıkacak daha başımıza[/QUOTE]

aşkolsun nesi varmış yaşımızın öyle deme dünyada doğum yaşı ortalaması yükseldi her şeye bi çare var amerikada strese girmesinler diye gebele gebelik terapisi yapıyolarmış meselapozitif düşünce veya her gün bir kaç dakikanızı sihirli bir halının sizi sorunlarınızdan uzaklaştırmak için almaya geldiğini hayal etmeye ayırın diyo siz dağların bulutların arasında süzülürken,günün getirdiği hayal kırıklıklarını zihninizde bir taşın içine hapsedin ve sonra neşeli bir biçimde taşı hızla uzağa fırlatın yani düşünce ile kötü şeylerle başa çıkmak bence de çok doğru :))sevgiler