Et Beni değil, normal Ben aldıran var mı?

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve karamio tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

11 Nisan 2009
    Konu Sahibi : karamio
  1. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar yüzümde her geçen gün giderek çoğalan normal benlerim var...
    korkarım yakında bu benlerden suratım görünmeyecek:KK43:((((
    aldırmayı yada nasıl derler yık etmeyi düşünüyorum şiddetle..
    çünkü takıntı haline getirdim..
    işin kötüsü eşimin beni böyle beğenmediğini düşünüyorum..
    varsa bir bilgisi olan paylaşsın lşütfen...
    nerde yapılır ve ne kadar...
    ist.da oturmuyorum ama sırf bu iş için varsa bir yol gelirim....:enbuyukkk:

2. 12 Nisan 2009
  3. semi44

semi44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir cildiyeciye gitmen gerekiyo o uygun görürse cerraha yönlendiriyo sosyal güvencen varsa karşılar yalnız bu çpk önemli kendin istiyorsan aldır başkası için değil... insan bi tuhaf oluyo ben 1,5 ay önce aldırdım burnumda vardı yüksek bir ben...

4. 12 Nisan 2009
  5. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm uzmanlar birden ortaya çıkan çabuk büyüyen küçülen çoğalan benler için mutlaka hekim kontrolüne gidilmesini öneriyorlar. en kısa zamanda cildiyeye görünmelisin ihmal etme bence .dr seni yönlendirir mutlaka. geçmiş olsun

6. 12 Nisan 2009
  7. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    629
    Ödül Puanları:
    113
    benim yüzümde de çok ben var ama takmıyorum alıştım özellikle dudak çevremde sende kafana takmamaya çalış eşin seni beğenmese evlenmezdi takıntı olmuş sende onun için böyle düşünüyorsundur

8. 13 Nisan 2009
  9. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    son bir senede acaip arttı benlerim..daha önce bu kadar yoktu..
    dediğniz doğru..ben bir cildiye doktoruna gideyim ..teşekkürler arkadaşlar.....

10. 15 Nisan 2009
  11. bir_umut

bir_umut Guest

Konu sahibi arkadaşım umarım doktora gitmişsindir. Özellikle sonradan oluşan benleri takip etmek gerekli diye biliyorum. Estetik kaygını anlıyorum ama sağlık daha önemli. ınşallah sevineceğin haberler alırsın...

Benim de 3 yaşımdan sonra oluşmuş çoğunluğu yüz bölgemde olan benlerim var. Kimi zaman takıntı yapmadım değil çevremden etkilenip. Ama zamanla alışıp seviyorsunuz. Özellikle burnumdaki hızma gibi duruyor, seviyorum da kimi zaman =)
    Geçenlerde plastik cerrahıma burun ameliyatı kontrolü için gitmiştim, benini alalım risk taşıyor, kurtul dedi. ız kalır deyince de az bişey kalır dedi. Şimdi tereddütte kaldım, sonuçta ben göze çarpsa da ben diyosun. ız çok kalır diye korkuyorum.
    ıçinizde ben aldıran arkadaşlar, yaşadıklarını ve sonuçlarını yazarsa gerçekten çok memnun olurum. Nasıl bir iz kalıyor geride ve geçme süreci.

12. 15 Nisan 2009
  13. sharman

sharman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba
    Yuzum haric vucudumdan toplam 10 tane ben aldirdim. Veya ben bunlari ben saniyordum.
    Hepsi patalojiye gitti. Kimisi normal kimisinde degisim baslangici varmis. Her sene yaz oncesi kontrole gidiyorum. Ayagimin altindan. Belimin yaninda et benine benzer vardi yuksek. takiliyordu devamli onuda aldilar.
    Degisim baslangici olanlar icin max 10 sene icinde kanser riski var dedi dr. Iyiki gidip kontrol olmusum. O gunden beri yaz kis yuzume ve ellerime gunes korumasi surerim.Yazlari acikta kalan heryerime krem surmeden cikmam.
    Yuzumde ve vucudumda o kadar cok ben var ki hengisi yeni eski cozmem zor oluyor.
    Daha cok saglik acisindan kaygilanmak gerek. Gunes oldukca zararli ve cocuklugumda gunes yanigi hikayem cok.
    Bencede en kisa zamanda bu konuda tecrubeli bir cilt dr una gidin.
    Iz konusuna gelince oyle abarti bi iz olmuyor. zaten bi suru krem var. Gunes gormedikten sonrada cabuk iyilesiyorlar.

14. 16 Nisan 2009
  15. kesh12

kesh12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yarın aldırıcam benimi

16. 17 Nisan 2009
  17. dolcegabbana

dolcegabbana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lazerle aldırdım cukur gıbı bıir leke kalıyor çiçek bozuğu gibi. ama daha 1 ay olmadı belki zamanla geçer. 15 tane yaktıran bi dostm var tüm yüzü leke kaldı çukur çukur yapmayın bence cildimizi parayla bozuyoruz :KK43:

18. 19 Nisan 2009
  19. kesh12

kesh12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doktor benimkini lazerle değil ameliatla aldı.. 2 de dikiş attı