etek giymeye hasret yaşıcam :(

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve pisicik_26 tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : pisicik_26
  1. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar doğum yapalı 40 gün olacak yarın ama bacaklarımın arkasındaki çatlaklar nedeni ile artık asla etek giyemicem galiba bunlardan nasıl kurtulucam en azından göze batmasın yaa...
    (herkesin karnında çatlak olur benim kalçalarımda ve bacaklarımın arkasında oldu ne garip şey)
    yokmu şu çatlaklara iyi gelen bi krem?

2. 3 Nisan 2009
  3. nalanW

nalanW Guest

Malesef canim olusan catlaklari yok etmek malesef imkansiz...Hamileyken devamli yagla (bitkisel yaglar ile) masaj yapmaliydin...Ben hep göbegime yaptim masallah göbegimde hicbirsey yok ama gögüslerime sürmedim ve benimde gögsümde catlak olustu...Bundan sonra devamli kremle vücudunu, belki kilo verdikten sonra ve vücudundaki su atildiktan sonra,ve birazda sporla catlaklar görünmeyebilir..
    Bildigim kadari ile hamilelik döneminde catlaklar kirmizi renk oluyor ama ilerleyen zamanalrda beyazlasarak belirginligini birazda olsa kaybediyor..

4. 3 Nisan 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    çatlak oluşmasının zerre kadar kremle jelle ilgisi olduğunu sanmıyorum..
    ben 2 hamilelik yaşadım her ikisinde de hiç bir şey kullanmadım..
    maşallah daş gibiyim.ne çatlağım nede yırtığım var!!süprizzzzz
    şu an için kullanabileceğin bir kerm varmı onuda bilmiyorum..benneyaptımki

6. 3 Nisan 2009
  7. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    senağlama

8. 3 Nisan 2009
  9. yavrukusum

yavrukusum hişşşttt sessizlik!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    altunhan,bende seninle aynı dertten muzdaribim.benimde karnımda çatlak yok.ama kalçalarım ve bacaklarımın arkasında var.üstelik ben hamileyken kremlenmiştim de:1no2: karnımda yok ama o da kapkara bi renk aldısenağlama
    bilseydim bu kadar kötü görüntüm olacak hemen çocuk olayına girmez,biraz beklerdimÇok üzgünüm çoook

10. 3 Nisan 2009
  11. yavrukusum

yavrukusum hişşşttt sessizlik!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senağlama

12. 3 Nisan 2009
  13. nalanW

nalanW Guest

Mutlaka catlak olayinin direk kremle alakasi yok...Büyük bir özellik herkezin vücut yapisinda ve ailesinde yatiyor..Benim kiz kardeslerimde ve annemde catlak yoktu allahima sükür bendede olusmadi ama krem vücudunun asiri kuruyup gerilemsini,ve zedelenmesini önlüyor...Devamli cildini yumusak tutarak en azindan catlak olayinda biraz azaltma olabiliyor..

Bu arada krem derken, ben krem kullanmadim.Icinde hic bir katki maddesi olmayan özel bir yag kullandim..Ama zeytinyagininda cok cok iyi oldugunu duydum...

14. 3 Nisan 2009
  15. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende hamileyken rılastıl isimli bir krem kullanmıştım ama nerden bileyim bacaklarımın çatlıcağını kalçalarımada sürmüştüm ama işe yaramadı napıcaz biz yaa pantolonlara esirmi olucaz ya denize girerken yazın bikini giymek yok etek giymek yok kapri giymek yok elbisede yok offf offffff

16. 3 Nisan 2009
  17. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu kadar uzulme vucudun eskı formuna kavusunca bıraz daha az bellı olur bence catlaklar.tek sen degılsınkı bu dertten muzdarıp,nıce genc kızlar var kılo alıp vermekten bel kısımları bacakları catlak ıcınde ama herseyı gıyıyorlar.bosver ya sende gıyersın.bırde ben ıhtıyacım olmadıgı ıcın kullanmadım ama mustela nın dogum sonrası catlakları ıcın kremı var.tamamen yok etmez ama toparlar sanırım.bırde lıerac ın var catlaklar ıcın

18. 3 Nisan 2009
  19. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım bende contractubex isimli bi krem duydum ama okadar çok çatlak önleyici krem varki hangisini alsam şaştım kaldım kafamçokkarıştı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.