eternıty

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve realist tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

12 Haziran 2007
    Konu Sahibi : realist
  1. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Bayanlar hiç eternıty den şikayeti olanlar var mı?İlk aldığım tencere soyulduğu için garanti kapsamında olduğundan çok uzun sayılabilecek bir sürede değiştirildi.Ama memnuniyetsizliğim bundan değil.Pişirme yaparken tencerenin başını beklemeniz gerekiyor.Daha bugün kısık ateşte makarnayı yaktım.Makarna başka tencerede olsaydı böylesine yanmazdı inanın.Pilav yaparken başka dert.Suyunu çeker çekmez kapatacakmışsınız.Yani suyunu çekene kadar başını bekleyin.Yoksa pilavın dibi simsiyah oluveriyor.Ben tencere almamışım da dert almışım başıma.Bir yıldır deneme yanılma yöntemiyle pişirmeye çalışıyorum.Ama doğru yolunu bulamadım.Bilen varsa lütfen bana da söylesin.

2. 12 Haziran 2007
  3. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili realist bileùiyorum dogrusu bende eternity marka tencere kullaniyorum hatta butun tencerelerim eternity ustelik cokta memnunum acikcasi, temizligi de cok kolay.evet pilav suyunu cok cabuk cekiyo fakat pilav bu tencerede daha lezzetli oluyo bence...oyleki bu marka tencereleri belcikadaki bircok turke Turkiye'den getirdim, benim tencereleri evlerinde denemislerdi ve cok begendiler bircok kisi aldi yani, ama bilemiyorum tabi sende neden boyle sonuc verdi bisey diyemiycem dogrusu....

4. 17 Haziran 2007
  5. sulebeyza

sulebeyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende Hic Memnun Degilim
    Gecen Sene Aldim Bir Tencere Takimi Eternityden Iki Hafta Sonra Kapaginin Tutma Yeri Koptu
    Gittim Degistiler Burda Bir Turk Exporttan Almistim
    Sonra Sorun Yine Tekrarlandi Kapaklarimin Hepsinin Tutma Yerleri Koptu
    Degismiyolarda Okadar Para Verdim Aldim Hic Bir Isime Yaramiyor
    Bos Bos Dolabimda Bekliyo Yada Bazen Tava Niyetine Kullaniyorum Napim Boyel Sorun Yasayanda Oldumu Merak Ediyorum

6. 17 Haziran 2007
  7. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    çeyizlik aldığım için garanti süresi doldu.tahta kaşık kullanmama ragmen teflonu 4.cü senede ayrılmaya başladı dış parlament boyasıda açılmaya başladı.olumlu yönleride var yemekleri çok lezzetli oluyor alt tabanı ve dış çevresi leke tutmuyor...fisfisfis

8. 18 Haziran 2007
  9. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Değiştirdikten sonra kaplamasından şikayetim olmadı.Tek şikayetim ocağın başına sandalye atıp beklemek.Suyu nu çeker çekmez kapatmanız gerekiyor ocağı.Yoksa yanması kuvvetle muhtemel.

10. 19 Haziran 2007
  11. okyanus elif

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aaa hayret bilemiyorum bayanlar ya ben ve tanidigim bircok kisi gayet memnun oysaki cok ilginc neden sizde oyle sonuc vermis anlayamadim dogrusu

12. 19 Haziran 2007
  13. okyanus elif

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada soz tencerelerden acilmisken amerikan tenceresi adi altinda(yaniliyosam) satilan bir tencere varki super harika dehset bisey cok pahali fakat omur boyu garantili 10dk tavuk hasliyo resmen susuz hasliyo oda burda evlerde tanitimi yapiliyodu test yapiyolar bide evlerde kanitlamak maksatli hakikaten super ama elbette pahali tabii
    hic duymusmuydunuz bu tencereyi hanimlar celik tencere gorunumunde oyle ici teflon kaplama filan degil yani....

14. 19 Haziran 2007
  15. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Odediğin markadan Türkiyede yıllardır var canım.Ama fiyatları el yakıyor doğrusu.Haklısın çok kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde pişiriyor.İlk zamanlar almayı çok istemiştim ama bizim çelikler de az çok aynı işi görüyor.Zaten zamanzaman düdüklü tencerede pişiriyorum yemeklerimi.

16. 19 Haziran 2007
  17. cadi_kiz

cadi_kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ceyizime aldım kutusunda tabi eve geldim açtım bakayım dedim tencerenin kolu elimde kaldı ve değiştirmediler aldığım yere gittim kusra bakmayın değiştiremeyiz diyorlar öyle kalcak atık 385 ytl ödedim bide daha hiç kullanmadım kutusunda evlenince artık bakalım daha nelerle karşılaşıcam

18. 19 Haziran 2007
  19. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    valla bi tanıdık dün bahsediyordu. Yemeği yaktıysan daha kokusu gitmiyor. ne kadar temizlersen temizle diğer yemeklerede geçiyor dedi.