Ethica Hastanesi doğum fiyatları

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pretty_angel tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : pretty_angel
  1. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben Ethica hastanesini gezdim, gördüm beğendim. Şu anki gittiğim hastaneden daha temiz, yalnız benim gittiğim hastanede fiyatlar çok çok uygundu. 750 TL sezaryen fiyatı, muayene fiyatı 10 TL vs. devlet memuru olduğum için çok uygun ama dediğim gibi hastane çok temiz değil, yataklar kokuyor. Ethica'ya gidince ben fiyatlar hakkında bilgi almak istedim ama doktorun fiyatı kendi belirleyeceği söylendi. Burada doğum fiyatı(sezaryen, normal, sigortalı vs. ) alanlar paylaşırsa çok sevinirim. Özellikle Ali Paşa Oskay'ı düşünüyorum. Ayrıca öğrendiğim kadarıyla suit oda normal odalardan 150 TL fark alınarak tercih edilebiliniyor. Herşey :ecrin_bebek: için..

2. 6 Eylül 2009
  3. felisimfelis

felisimfelis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım özelden sana yazdım ama merak eden arkadaşlara da yardımcı olmak açısından belirteyim. Benim doktorum da Ali Paşa Oskay, çok memnunum. Her muayene en az 40 dakika sürüyor ve her soruya cevap veriyor. Doğum da kendisi girecek. Genel anestezi ile sezeryan olacağım. SSKlıyım. Herşey dahil 2000TL. ödeyeceğiz ve 2 gece kalıp çıkacağız. Bbeğin tüm doğum sonrası kontrolleri de dahil. Ali Bey ayrıca bir ücret talep etmiyor. Muayeneler SSKsız 40TL. SSKlı 32TL. Odalar tek kişilik. Hastane çok temiz ve Allah korusun işlerin ters gitme ihtimaline karşı yeni doğan yoğun bakım ünitesi de var Ethica İncirlinin. Kesinlikle tavsiye ederim.

4. 7 Eylül 2009
  5. pretty_angel

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkürler felisimfelis yine cevap verdin. Ben başkaları da ne kadar fiyat almış diye öğrenmek istedim. Sen bana çok yardımcı oldun, sağolasın. Ben de doktorumu değiştiriyorum, randevu aldım bile..

6. 8 Eylül 2009
  7. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bnde ethıcada ali beyde dgum yaptım çokkkkkkkkkkk memnunum..hastane braz kazık srekli ekstra cıkıo haberınz olsun..sarılık içinde 400tl cvarı verdık..sarılık tahlılı,kalça ultrasonu,,br sürü tahlıl 3 mlyrı gzden cıkarın zorda kalmyın sora..bnde sezaryn oldum 2 mlyar verdım..

8. 8 Eylül 2009
  9. pretty_angel

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bana bebek sarılık olursa ekstra para ödenmeyecek demişlerdi. Küvez için ekstra para alınır demişlerdi. Bakalım yaa hayırlısı. 3 milyar da çokmuş gerçekten. Bu dönem bebeğe çalışacam anlaşılan.

10. 15 Eylül 2009
  11. ebrukar

ebrukar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalr bende kendime tam olark bir hastane ve doktor belirleyemedim ama bende ethica yı düşünüyorum ali beye randevu alayım umarım hepimiz için hayırlısı olur

12. 26 Aralık 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.