ethica incirli hastanesi hakkında acil bilgi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve alacan tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : alacan
  1. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Slm doğum için hastane araştırıyorum.SSK lıyım Ethica hastanesinde doğum yapan arkadaşların acil yardımını bekliyorum.
    bilmiyorumkismile

2. 1 Ağustos 2010
  3. turkuaz

turkuaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bak böyle bi mesaj buldum umarım işine yarar istersen arama yap daha detaylı bilgi bulabilirsin
    sağlıcakla gelsin meleğin inşaallah

4. 1 Ağustos 2010
  5. turkuaz

turkuaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  6. 4 Ağustos 2010
  7. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol canım bunları zaten okumuştum.27 haftalık hamileyim doğum için bahçelievler civarında bir hastane araştırıyorum.Bugüne kadar özel meltem hastanesinde Nejla hanıma muayene oldum kendisi gerçekten cana yakın iyi bir doktor ama hastane pek içime sinmedi Medikana,Medikal park ve Ethicayı araştırıyorum bakalım inş yeni doğum yapan birileri sesimi duyarda bişeyler yazar:)

8. 4 Ağustos 2010
  9. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım madem bahcelıevler tarafı benım bir arkadasımın özel doktoru ve hatta bir kacının doktoru dısardan hizmet hastanesıne katıldı doğuma bende gezdım doğumhaneyı heryerını temız ve ferah bir hastane ustelık doktorları harıka ben sait beye gıdıyorum mukemmel bır doktor meltem hanımda var oda cok ıyı hem fıyatları harıka özel olmasına rağmen tavsıye ederım

10. 6 Ağustos 2010
  11. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben medikal park medikana ve ethica arasında karar kılmaya çalışıyordum 2 hastaneyi gezdim fiyat ve doktor bilgisi aldım.odaları inceledim .Hizmet hastanesinide listeme ekliyeyim ozaman

12. 13 Ağustos 2010
  13. alpinaa

alpinaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben 30.06 2010 da ethicada doğum yaptım canım yeni sayılır doktorum uğur kal 9 ay boyunca ona gittim.Özellikle normal doğum istedim ve allah kısmet etti normal yaptım.Ebeler hemşireler çok iyiydi.Bütün gece sancı çektim hiç yalnız bırakmadılar.Sabaha karşı bebeğim geldi doktorum doğum anında geldi.Herkes çok güleryüzlüydü çok moral verdiler.Ücrete gelince beklediğimizin üstünde fiyat çıkardılar 2300 demişti dokrorumz biz 2850 tl ödedik baya bir eklediler bebek bakımı falan sabaha karşı doğum yaptım öğlen çıktım doğru düzgvün kalmacdım bile.Bu arada ben de ssklıyım.Başka bir sorun olursa seve seve cvplarım ayrıntıları anlatırım.