etlik lokman hekim hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve beby tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

8 Ocak 2009
    Konu Sahibi : beby
  1. beby

beby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar etlik lokman hekim hastanesinde dogum yapan varmı memnunmu bılgı verırse çok iyi olur doktorunuda belırtırse ıyı olur

2. 8 Ocak 2009
  3. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende oraya gitmeyi düşünüyorum giden varsa bilgi verebilirlermi.çalışma sistemleri doktorlar gibi sevinirim.

4. 8 Ocak 2009
  5. beby

beby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim arkadasımın ablası dogum yapmıs orda cok memnun kalmıs ama bıkackısıden daha guzel syler duymak ıstıyorum ben

6. 9 Ocak 2009
  7. beby

beby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilgi hastanesi nerde ordamı dogum yaptınız

8. 13 Eylül 2010
  9. cerenimo_06

cerenimo_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben 1 ay önce etlik lokman hekim hastanesinde doğum yaptım ve kimseye orayı önermiyorum.orda doğum yaptığım için cok pismanım.doktorum cok kotuydu bana resmen dogum oncesı ıskence cektırdı cok zor bır dogum gerceklestırdım.bu yuzdende bebegım cok sıkıntılı dogdu.hemsırelerde cok ılgısız ınsanları pek sallamıyolar.tabii bır kacı harıç.arkadaslar lutfen bu hastanede dogum yapmayın belkı benım sanssızlıgımdı ama cok acı cektıgım ıcın sızlerde cekmeyın.cunku ılk dogumum oldugu ıcın doktora cok guvenmıstım fakat o benı mahvettı.sız sız olun doktorunuza da o kadar guvenmeyın.hele de benım gıbı ılk dogum yapacak acemı anneysenız.

10. 13 Eylül 2010
  11. gelincik204

gelincik204 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle TAVSİYE ETMİYORUM........hastaya hasta gözüyle değil para gözüyle bakıyorlar lütfen başka bir hastaneye gidin.......