Etlik Zübeyde Hanım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve BirSerap tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : BirSerap
  1. BirSerap

BirSerap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Etlik Zübeyde Hanım'da doğum yaptım. Ama doğum tam bir kabustu. Daha önce forumlardan okumuştum doktorların davranışlarını ama gözümle görüp tanık oldum ve dehşete düştüm. Doğum sırasında bana söylemediği küfür yapmadığı hakaret kalmadı. Ben 17 yıllık öğretmenim, ve mesleğe yeni başlamış bir doktorun bana bu şiddette hakaret etmesi ve oradaki personelin saygısız davranışı gözümün önünden gitmiyor. Üstelik doğum sonrası yaptığı dikiş de hala canımı yakıyor. Özensiz bir operasyon yapıldığını sanıyorum. Hastanede doğum sonrası gerektiği kadar kontrol edilmedi. Odada yatarken taburcu olacağım gün bir doktor gelip burada yazamayacağım seviyede, ".......... açın gelip hepinizi kontrol edeceğim" gibi aşağılayıcı ifadeler kullandı, ama dikişlerim vs. kontrol edilmedi. İnternet sitelerine girip sitem edecektim ancak, bir mail adresi dahi bulamadım internet sitelerinde. Doğum raporlarımda doğum doktoru olarak, F.Kayıkçı ve Fulya Kayıkçıoğlu yazıyor. Bu doktora bir şekilde ulaşmak istiyorum. Beni canımdan bezdirdi ve hayatımda duymadığım hakaretlere maruz kaldım.

2. 4 Temmuz 2010
  3. omman

omman oğlum diye yazılır aşk diye okunur:) Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım
    bende okuyunca dehşete düştüm açıkcası
    bende geçen hafta orda kürtaj oldum
    bebeğimin kalbi atmadığı için
    çok ilgilendiler benimle
    hiç azarlayan yoktu
    okadar ağlamama karşın hemşire ve doktorlar yanıma gelip beni teselli ettiler..
    hatta taburcu olurken hemişre gelip helallik istedi benden
    canını yaktıysam hakkını helel et diye...
    heryerde çıkıyo işte böyle dengesizler
    canınıu sıkma sen ve bebeğin sağlıklıysa bu herşeye değer

4. 4 Temmuz 2010
  5. BirSerap

BirSerap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim. Ama bundan sonra iyice araştıracağım hastaneleri.