Etraf kuru kalabalık..Hep yalnızım mutlu günümde bile:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve unattainable tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : unattainable
  1. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kızlarr en yakın arkadasımı kaybedelı 2 hafta oldu hala buyuk burukluk ıcımde.Yarın ıstemeye gelıcekler benı.En cok ıstedıgı sey o gun yanımda olmaktı ama oluycaksenağlamacanım yanıyor dıger ıkı arkadasım konser varmıs ona gıdıceklermıs haftalar once ayarlandı ve onlar bılıyordu ama konser daha onemlıymıs..Boyle bırgunde bırılerının yanımda omasını bır arkadasımın heyecanımı paylasmasını okdr ısterdımkı..O kadar heyecanlıyım kı ama ıcımde kalıyorr senağlamaokadar ıyı yanımda olan arkadaslaırm vardı 2 haftadır aysunun ölumunden sonra okdr kotuydum kımse aramadı normalde yanımdan ayrılmayan ınsanlar,herkes ıcın hersey cıkarmıs onu anladımmm nasıl bır dunyadır bu?

2. 11 Mayıs 2009
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım bende yaşadım hemde doğumgünümde ama inan bana farkedemediğin şeyleri farkediyorsun şimdi.Allah'a buyüzden şükret.inan bana yanında gerçekten belkide farkedemediğin ama çok o günü paylaşmak isteyen insanlar vardır iyi düşün.kendi doğumgünümü anlatıyım sana çok kalabalık bir arkadaş cevrem var.ama doğumgünümde istanbuldakilerden kimse aramadı,herkes bır bahane buldu ve izmirde hiç görüşmediğim yanımda olmaz dediğim insanlarla o kadar güzel bir dogumgunu geçirdim ki anlatamam.adeta yeniden doğdum.iyiki gitmişim diyorum.iyi düşün canım elbet biryerlerde bırılerı vasrdır

4. 11 Mayıs 2009
  5. mihrak

mihrak GEYİKHANE Tek El Bakanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne diyeceğimi bilemedim gerçekten sözün bittiği yer burası olsa gerek...ama dostluk herkesin erişebilecği bir nokta değildir canım.erişenler de artık apayrı boyutlarda olsalar da yanımızdaki varklıklarını hissettirirler bundan eminim...

biricik dostun senin üzülmeni hiç istemezdi bence...onun eli hep omuzunda varlığı başucunda olacaktır bundan güç almalısın....

6. 11 Mayıs 2009
  7. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Dünya böyle işte, bir yandan üzülürken, bir yandan heyecanlanabiliyorsun, senin heyecanını yada üzüntünü arkadaşım dediğin insanlar anlayacak ve hep yanında olacaklar sanıyorsun ama sonuç hüsran..Üzülme be arkadaşım, insanlara gerektiği kadar önem ve değer ver konser önemliyse, gitsinler...Böylece tanımış oldun arkadaşlarını, vefaat eden arkadaşını da yazmıştın hatırlıyorum Allah onada rahmet eylesin, sevincini de üzüntünü de doya doya yaşa birbirine karıştırmadan, hayat insanlara neler öğretiyor..

8. 11 Mayıs 2009
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşına Allahtan rahmet, sana da sabır diliyorum canım. tamam istemeye geldiklerinde aysunun da yanında olmasını isterdin ama takdir-i ilahi işte elden ne gelir ki. konsere gidecek olan arkadaşlarınında yüzlerini görmüş oldun işte. valla ben istemeye geldiklerinde yapayalnızdım en iyi dostum evime çok yakın oturmasına rağmen hazırlıklarıma bile yardım etmedi, ihtiyacın var mı diye bile sormadı, bırak yani gelmeyi. oysaki ben onun herşeyinde yanındaydım. ama öyle bi olay ki bu inan aklına kimse gelmiyor, aramıyorsun. ayrıca eğer ki ilk tanışmaysa ailecek olmakta yarar var bence insan yabancıların yanında özel konuşamıyor. üzülme tamam mı bende yalnızdım bişey olmadı yani. bu arada Allah hayırlı etsin tamamıma erdirsin canım.

10. 11 Mayıs 2009
  11. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah rahmet eylesin çok üzüldüm gerçekten Allah sanada sabırlar versin
    arkadaşınız trafik kazasında filanmı vefat etti aniden olan bişe sanırım

senağlama

12. 12 Mayıs 2009
  13. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tşk ederım herkese..
    evet canım araba carptı adam ehlıyetsızmıs hemen hayatını kaybettısenağlama

14. 12 Mayıs 2009
  15. pearl_pearl

pearl_pearl Bu Aralar Ben.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşın için üzüldüm
    ama hemen hemen hepimizin başına gelen bişey düğün hazırlığı içerisinde herkesin birden yok olması...

16. 12 Mayıs 2009
  17. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    tatlım benim...allah yardımcın olsun..işte böyle bu insanlarr...!!!

18. 12 Mayıs 2009
  19. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

şimdi tüylerim diken diken oldu nasıl bukadar rahat oluyo bu insanlar şuna bak sorumsuz biri yüzünden bi can yok oldu gitti şu gencecik yaşında Allah ailesine sevenlerine sabırlar versin çok zor bi durum böle aniden gelen ölümler çok acı gerçekten... mekanı cennet olsunn..