Etrafınızda negatif düşünceli inasanlar var mı?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve elmalxix turta tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : elmalxix turta
  1. elmalxix turta

elmalxix turta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Herkese günaydınlar...
    Benim başımda öyle negatif bir insan var ki ne yapacağımı şaşırdım... O kişiyi merak ettiyseniz hemen söyleyeyim: Kayınvalidem :eek:klava: Kadın bi kere falcı rüyacı. Önce herkesi ve bizi bebeğin erkek olacağına inandırdı. Bebek kız çıkınca falları tutmadı diye komplekse girdi. O kadar inanmış ki fallarına bu bebek erkek değilse olmayacağına inanıyor.
    Deli mi ne??????
    Geçen sabah sabah aramış. "Rüyamda seni gördüm, çok kötüydün, bebeği düşürüyodun diyo!!! Bu arada bu kadının bazı rüyaları da çıkar yani... Düşünün şimdi psikolojimi...
    Bugün sabah yine aramış, torunuma iyi bak, bi şey olursa başınızın etini yerim diyor...
    Ya böyle nedatif insan olur mu, çıldırıcam yakında!!!!!!!!!!!!!!!

2. 29 Mayıs 2008
  3. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ah canım allah sabır versin boşver bi kulagından girsin diyerinden çıksın moralini bozma bizler allahın izniyle çok tatlı bebişler getirecez dünyaya

4. 29 Mayıs 2008
  5. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ,Allah sabır versin sana.. zaten hamilelik psikolojisi içindesin hassassın birde kayınvalidenin bu davranışlarını çekmek zor gerçekten.. sana resmen psikolojik baskı uyguluyor kadın yaaa..boş ver kulağını tıka dediklerini kaale alma duymamazlıktan gel..
    senin bebişin yönünden için rahatsa kim ne derse desin aldırma.. inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alacağız bebişlerimizi...

6. 29 Mayıs 2008
  7. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ay canımm ya ne zor insanın aklını karıştırıyolar..
    allah sana sabır versin...

8. 29 Mayıs 2008
  9. blinddate

blinddate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy Allah yardım etsin sana, ben senin yerinde olsam onun telefonlarına cevap vermem. AaAaAAAAAAaaaaa kadın deli mi den, ağzını hayra açsın söyle ona, çok kızdımvalla....

10. 29 Mayıs 2008
  11. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    canım hiç takma kafana hep dua et. o şimdi senin tatile çıkcagını biliyo kıskanmıştır belkide gecede yatmadan kafasında o kadar yolculuk yapcak bide bebeği düşürürmü die uyuyup rüyalarına kadar girmiştir bilinç altı yani rüyasının çıkcagından degil sen eglenmene bak stres at tatilde

12. 29 Mayıs 2008
  13. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ömrü verende alan da Allah tır.kayınvaldenin demesiyle hiçbirşey olmaz.allahın izniyle sağlıklı bir şekilde bebklerimizi kucağımıza alırız.duadan geri kalmayalım yeter ki.
    öyle insanlar benim etrafımda birden fazla var.bi bak çok olumlu konuşup dua ediyorlar bir de bak moralimi bozuyorlar.bende hemen dualarıma sığınıyorum ve rahatlıyorum.ben bebeğimin birini kaybettim.çoğu kişi beni suçladı sanki ben istedim.şuraya gittin,arabaya bindin v.s. v.s....
    bak ben senden dertli çıktım.neyse...
    hiç moralini bozma.böyle insanlar hayatın hiç bir evresinde yalnız bırakmazlar (negatiflikleriyle)

14. 30 Mayıs 2008
  15. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ayy bide bunlarla uğraş işin yoksa allahtan bizde kimse yok
    böyle tutarsız davranışları olan tipler allah kolaylık versin sana

16. 30 Mayıs 2008
  17. azo

azo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım arkadaşların dediği gibi sakın moralini bozma..
    nekadar moralin yüksek olursa hayatında okadar şey yolunda gider.
    napalım malesef var böle insanlar etrafımızda..onlarıda olduğu gibi kabullenmek ve söylediklerini kafamıza takmamaktan başka yapacak bişi yok.yerimseniben

18. 30 Mayıs 2008
  19. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    maalesef herkesın basında bır tane dıkılıyor boyle ama onları gormemezlıkten gelmek bence en ıyısı
    ınsa bu halıyle pek kaldıramıyor soylenenlerı ama esınle konus bence rahatsızlıgını onlemını annesıne karsı o alsın

benımde 2 yıllık evlılıgım suresınce "gorumcecıklerım" cocuk dusunmedıgımızı soylememıze ragmen kısır muamelesı yaptılar bana sımdı bebek haberını verdık hanımlar gormemezlıkten gelıyorlar :1closedeyes:
    hıc te umurumda degıl allah annesı babasıyla saglıklı buyutmeyı nasıp etsın meleklerımızı :1hug:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.