Ett retmenlii

Konusu 'Öğretmenlik ve Genel Paylaşım' forumundadır ve turuncukelebek tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : turuncukelebek
  1. turuncukelebek

turuncukelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ben üniversite 1.sınıf öğrencisiyim bir dersanede matematik, geometri dersleriyle ilgili soru çözümü yapmak üzere kabul edildim. bu işin altından kalkabilir miyim tedirginim yani bende kısa bir süreye kadar öğrenciydim ve soru çözemeyince hocaya hahaha çözemedi diye gülerdim üstelik fen bilgisi öğretmenliğinde okuyorum yandım ben galiba:sinifsinif:inşallah soruların hepsini çözerim:Saruboceq:bu işi yapanlar( etütçü olarak )tecrübelerini aktarırlarsa çok mutlu olurum teşekkürlera.s.

2. 13 Aralık 2009
  3. cnscsn

cnscsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.bende gecen yıl basladım,2.sınıfa giderken..once kendine güven derim , ve de ii hazırlanmak gerekli.mümkün oldukca bol soru cozmelisi.şahsen,öss ye hazırlandıgımdan daha cok soru cozuyorum :)) ama 2-3 ayda tecrube kazanıyosun yaa panige gerek yok okadar :))

4. 14 Aralık 2009
  5. turuncukelebek

turuncukelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederimyerimsenibenevet sınav döneminde kendimizden çok daha soru çzödüğümüzü duymuştum bende yaşayıp görücemhihoyyyt