eurofertil istanbul hakkında bilgi lütfen. aklımı kaçırıcam artık of:((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve turkuaz_turkuaz9 tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : turkuaz_turkuaz9
  1. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatımın hiç bir döneminde bu kadar kararsız olmadım ben:KK43:( herkes bişi söylüyor aklımı kaçırıcam. ne yapıcam bilmiyorum nereye gitmeliyim karar veremiyorum. eurofertil istanbul hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar. artık sadece bu tüp bebek konusuyla yatıp kalkıyorum işime konsantre olamıyorum. artık biran önce karar verip gözümü kapayıp başlamak istiyorum. bilgisi olanlar yardım lütfen

2. 24 Şubat 2009
  3. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben eurofertilde koray bey'de yaptırdım bebeğimi ilk denemem sadece döllenen 1 yumurta ve ben hamileyim ayrıca bayağı bir kilolu olmama rağmen önemli olan herşeye sadece senin inanman eğer bu merkezler kötü olsa eurofertil yada bir başkası hala açık kalırmı o kadar çok bebek isteyen varki sen sadece inan ve güven gerisini onlara bırak cuma günü bende bebeğin kesesini görmeye gidicem eğer eurofertile gidersen koray beye gitmeni tavsiye ederim pozitif bir insan canım inşallah herşey gönlünce olur

4. 24 Şubat 2009
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ebn euro fertıle gittim tedaviye başlamak için pek ısınamadım dr larınada ortam hoşuma gitmedi bana samimi gelmediler bütün tahlillerimi herşeyi yaptırdım sonra bir anda vazgeçtik herşeyde hayır vardır derler. Bir kaç ay sonra yine altunizade de fertıcenter a gittim beğendim tedavi olup ilk denemde ikizlere hamile kalmştım ama malesef erken doğumla kaybettim. Umarım sende hamiş kalırsın arkdaşım bu yolda başarılar. Rabbim yardımcın olsun

6. 24 Şubat 2009
  7. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    canım bende eurofertilde yaptırdım doktorum koray beydi hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı tabi bu onların suçu değil ben memnundum yani sorun yaşamadım ama birdaha tüpbebek düşünürsem umuta gidicem.hakkında hayırlısı neyse o olsun canım

8. 24 Şubat 2009
  9. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben araştırms yaparken eurofertile ferticentere gittim fakat hakan beyi samimi bulmadım ferticenterde nuri bey kistim var diye beni başından savmıştı sonra en doğru adresi buldum umut tüp bebek merkezi sadece bir kez görüşmeye git derim sonrasında sen karar ver allah yardımcın olsun

10. 24 Şubat 2009
  11. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Nuri bey nasıl başından savdı merak ettim ne dedi ki bende tedavimi onda yaptım

12. 24 Şubat 2009
  13. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk eurofertile gitmiştim ve hiç memnun kalmadım.istiyorsunki onlar seni bilgilendirsin ama nerdeee ağızlarından zorla laf çıkıyor.fiyat konusunu görüşelim dedik muhasebeye aldılar 2 kadın oturtmuşlar resmen yolluyolar.sinir olmuştum orası bence ayakta duruyorsa seda sayanın yaptığı reklamlara borçlu....HİÇ AMA HİÇ TAVSİYE ETMİYORUM....

14. 24 Şubat 2009
  15. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende eurofertile görüşmeye gittim hemde iki defa gittim orda başlıyoacaktım ama burda deneyimlerini anlatan bir arkadaşın yazdıklarını okuyunca vazgeçtim.canım benim orda tdavimi yaptırmadığım için yaşadığım direkt bir olumsuzluk olmadı ama o arkadaş ölümlerden dönmüş ve tamamen doktor hatasından kaynaklanmış.doktorda bunu kabullenmiş yani çiçekler hediyeler filan götürmüş hastaya bu iş büyümesin diye hasta daha sonra alman hastanesinde yaptırmış işlemlerini.neredeyse yumurtalıkları zarar görüyormuş ve iç kanamadan gidiyormuş yazıkokuyunca bende çok korktum ve çok ağladım o gün.kendi baıma araştırıyorum gitsem başıma bir hal gelse tüm sorumlulukta üstümde.kendim ettim kendim buldum olacak ve vazgeçtim ordan.o arkadaşıda alman toparlamış.sağlığı yerine geldikten sonrada yeni denemesini yapmış almanda.bende memorialde yaptırdım canım.çünkü özellikle bayan doktor olsun istemiştim ben.orda bayan kadrosu geniş.çok memnun kaldım.ilk denememdi şu an ikizlerimi bekliyorum çok şükür.ve 22 yumurtam toplanmıştı ama operasyondan sonra hiç bir sıkıntım olmadı.yani hiç bir aamada hiçbir sıkıntı yaşamadım çok şükür.Rabbimde nasip etti.dilerim hangi kararı verirsen ver hayırlı ve başarılı bir tedavi süreci yaşarsın.

16. 24 Şubat 2009
  17. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim dayılarda antepteki eurofertile tedavi oluyolar ama hiç memnın degiller fiyatta zerre inmiyolar rapor cıkarma imkanları varken fayda saglamadılar 1 defa yapırdılar soınuç negaif sonra bzi ısrarla dedik histerokopi yapın biz dedikten sonra yaptılar sonra 1 ay sonra cagırıp 2 denem yapıldıu sonuc gene negatif şimdi gene cagırmıslar bakalım daymlar gitmikcek yani lafın özü para tuzagı diyorunmm

18. 24 Şubat 2009
  19. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bir kaç gün sonra tedavim başlıycak ikisi arasında gititm geldim ve sonunda fertilcenter nuri beyde karar verdik bakalım hayırlısı olur inşallah.........