Eurofertil tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve guldenuz tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : guldenuz
  1. guldenuz

guldenuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR BURASI TÜP BEBEK MERKEZİMİZDE TEDAVİ GÖREN, BEBEĞİ OLAN ŞİKAYETİ,SORUSU OLAN , PAYLAŞMAK İSTEDİKLERİ OLAN ARKADAŞLARIMIZIN PAYLAŞMA ALANI OLSUN .... İYİ PAYLAŞIMLAR DİLERİM .... SAĞLIKLA SEVGİYLE KALIN ...:enbuyukkk::nazar:

2. 12 Kasım 2009
  3. guldenuz

guldenuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    günaydın hanımlar....
    kimse yok mu sorusu olan bilgi almak isteyen . yardımcı olabilirim. sevgiyle kalın

4. 31 Mart 2010
  5. betul_42

betul_42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ben 4 yıldır dr dr geziyorum çocugumuz olmuyor ama sebebide yok konyada selçukluya gittim 2 yıl ugraştılar yumurta toplama işlemi gerçekleştiremediler bizi ankaraya göndermek istediler gitmedik sonra ilçemize bir dr geldi pratisyen böyle tanıdıklara bakıyormuş yani dogum uzmancı felan degil sadece pratisyen işte ama anlıyormuş birinden duyduk 23 yıldır çocugu olmayan biri buna gitmiş para bile almıyor 3 ayda hamile kaldı şimdi bizde gittik ultrasonla baktı senin sag tüpün tıkalı çocugun olmaz dedi ama hocam tüpler tıkalı degil rotgen filmi var dedik hani böyle su gibi sıvı sıkıyorlar açıkmı degilmi diye ve açık çıkmıştı evet dedi küçük bir açıklık var ama yeterli degil onun için tüp açık demişler normalde tıkalı allahın izni ile ben yaparım para felan istemem yeterki sevinin çok gezmişsiniz sizden çok paralar almışlardır dedi ilaç verdi bunlarla tüpü açacagız dedi ve bana tüplerime ultrasonla hiç bakan olmamıştı su geçti diye açık dediler ama küçük bir açık varmış su geçince adı açık olmuş diyor tüp bebege gerek yok bana inanın bekleyin diyor siz ne diyorsunuz bu konuda tüp ilaçla açılırmı biraz araştırdım hep ameliyat cinsi bişeyler yazıyor

6. 6 Ekim 2010
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.